Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki 100 kg feletti súllyal...

Aki 100 kg feletti súllyal kezdte a terhességet, mennyit hízott, volt esetleg valami probléma a terhesség alatt (cukor, vérnyomás gondok)?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
volt egy ismerősöm, nem tudom hány kiló, de lehet hogy volt 100, azt tudom, hogy 2 kg-t hízott egész terhessége alatt. problémája amit én tudok, nem volt.
2010. ápr. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
4-dik gyerekemnél 95kg-val kezdtem.6 kg hiztam.alapból cukros vagyok.vérnyomásom rendbe volt.
2010. ápr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Szia! Én 117kg-al kezdtem a terhességet, 119kg-al mentem szülni. A 10. héttől nagyon magas volt a vérnyomásom,( 190/115) a dietetikus kemény diétára fogott egész terhességem alatt. A gyógyszerekkel sikerült rendbe tenni a vérnyomást, ami szülés után szépen vissza ment.A cukrommal szerencsére nem voltak gondok. Most 6 hetes babás vagyok megint, és 118kg.
2010. ápr. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
106-al kezdtem a terhességet, és 110-el mentem szülni. Sem a vérnyomásommal, sem a cukrommal nem volt gond, az egyetlen kellemetlenség a félideig tartó hányás volt:)
2010. ápr. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Szia! Én 100 kilóval kezdtem és 112-vel szültem..magas vérnyomás, pajzsmirigygondok, szóval vérnyomásgyógyszer, pajzsmirigy bogyót kellett szendi, vizesedtem, és terhességi mérgezést kaptam a 39.héten tehát ezért indították meg a szülést..soha többé nem vállalnám be akkora súllyal..a baba egészséges lett szerencsére..én meg lefogytam mert nem akarom még egyszer ezeket átélni és veszélyeztetni a gyermekem életét.
2010. ápr. 21. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
SZia!én 97kgval kezdtem és 107-tel mentem szülni, vagyis annyival fektettek be 35hetesen mert magsa vérnyomás, fehérje ürítés a vizeletben, vizesedés, a végén már alig működött a vesém meg májam.36,6 hetesen császároztak, a baba majdnem meghalt, meg nekem se sok kellett h fentről figyeljek:((( a császározás után nekem kritikus volt az állapotom...2 éves múlt a lányom, nem mernék teherbe esni, pláne úgy h most 110 kg vagyok, sajnos időközben kiderült h pajzsmirígy alulműködésem van és az egész hormonháztartásom fel van borulva.a szülés után fogytam egy kicsit majd híztam kb 20kgt....nem mernék terhes lenni..félnék nagyon h úgy járok mint az elsővel, mert sajnos a kövér embereknél a toxémia gyakori-orvos mondta.és nálam a hormonproblémák a toxémiától lettek... sok sikert.Te baba vállalás előtt állsz?
2010. ápr. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
09:17-es hozzászólótól kérdezném: hogy fogytál le és mennyit?köszi a választ
2010. ápr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! 97 kg-mal lettem terhes és 99 kg-mal mentem szülni, de nem 2 kg-ot híztam mert 30 hétig fogytam 10 kg-os a folyamatos hányás miatt majd a 30. héttől híztam pár kg-ot. Semmi baj egyébként nem volt, sem vérnyomás, sem cukor, semmi.
2010. ápr. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Kisfiamnak szeretnénk kistesót de ekkora súllyal nem merném bevállalni. Az első terhességemet 103-mal kezdtem és 110-el szültem, de voltak a vérnyomásommal gondok,végülis gyógyszerrel rendeződött. Aztán szülés után helyreállt.9:17-es válaszolótól kérdezném én is hogy sikerült lefogyni?
2010. ápr. 21. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!