Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szellemcsík? Megjelent a 2....

Szellemcsík? Megjelent a 2. vonal (rózsaszín), majd 10 percre rá eltűnt!

Figyelt kérdés
10.dpo napon vagyok és 10-es one step(vaterás teszt)volt reggeli első vizeletből!Volt egy párszor már szellemcsíkos tesztem,de az szürke vagy lilás volt és az is eltűnt egy idő után!Akkor ez is lehet szellemcsík?Ja jól látható volt!
2011. nov. 24. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én + tesztjeim még most, 4 hónap után is határozottan kétcsíkosak.
2011. nov. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Majd inkább 14. dpo-n csinálj egyet reggeli vizeletből. Az a biztosabb.
2011. nov. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is volt éppen ugyanilyen egyszer!!! :) Akkor azt hittem, meghülyültem, vagy a teszt hülye. Aztán vettem még két másik tesztet, és azokkal is megcsináltam, és azok meg simán negatívak voltak.


Szerintem ez a teszt hibája, hogy egy percre úgy tűnik, mintha, de aztán meg nem is. Mert hát az enyém is kb egy éve volt, és nem lettem terhes.

2011. nov. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát!Azért csináltam most,mert nekem 12 napos a lutelisom,de most már csak akkor csinálok,ha nem jön meg!
2011. nov. 24. 08:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen nálam is negatív volt!!
2011. nov. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Nem is mertem benne reménykedni,hogy sikerül,így 1 év után!
2011. nov. 24. 09:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is a 10dpo-n csináltam tavaly áprilisban, nagyon halvány volt, csak nagyítóval látszott jobban, szintén one step teszveszes teszt. Most 11hónapos a kislányom :) Hajrá, és írd meg az eredményt! :)))))
2011. nov. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Aranyos vagy!Azért nem reménykedem,mert hát eltűnt a csík!
2011. nov. 24. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!