Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhességi teszten nagyon...

Ha terhességi teszten nagyon halvány rózsaszín a második vonal, de sokkal keskenyebb, mint a kontrollcsík, akkor az hogyan értékelendő?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:

A két csík az két csík!Azaz az eredmén ypozitív!Gratulálok:)

Ha mégis bizalmatlan vagy,2 nap mulva csinálj még egyet,meglátod azon már erősebb lesz!

2010. nov. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha halvány és rószaszín, akkor pozitív .

Nem tudod a képet esetleg fetetnni a tesztről? Mert akkor többen is megnéznénk, és látni jó lenne.:-))))

Ha esetleg bizonytalan vagy mégis a teszt eredményét illetően, akkor csinálj egy másik fajta tesztet.


Mióta késik a menzid?

2010. nov. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Próbáltam fényképezni, de rosszul sikerültek, elmosódottak:-( Nem nagyon értek hozzá.

Igazából majd csak 2 nap múlva kellene megjönnie, lehet, h korai volt még a teszt.

Szóval azt mondjátok, hogy az nem számít, hogy keskenyebb a második csík?

2010. nov. 13. 10:48
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen terhes vagy!Pár nap múlva ismételd meg addigra már erősebb lesz.A keskeny csíkkal is terhes vagy.Lehet hogy egy kicsit korán teszteltél.Gratula a babóhoz!
2010. nov. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Remélem nem úgy jársz mint én, de nekem is volt halvány rózsaszín csíkom, a többi teszt pedig negatív. ma már meg is jött.

tesztelj 2 nap múlva. Remélem pozitív. majd írj ám hogy mi lett!

Nagy DRUKK!!

2010. nov. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem halkan már gratulálhatunk is:)) Ismételd meg 2-3 nap múlva:)
2010. nov. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2. válaszoló vagyok.

nálam is úgy volt, hogy a menzi előtt már halvány pozi. volt, és kétnaponta nagyon erősödött a csík.

Tesztelj újra, remélem, hogy Neked is erősödni fog...:-))

2010. nov. 14. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!