Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes?

Szerintetek lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Szeretném a véleményeteket kérni a következőben.

November 01. -én voltunk együtt a párommal a peteérésem idején.

November 13. - án megjött a menzeszem 27 napra, kb. 5 napig tartott.

November 19- től folyamatosan fáj a derekam, a mellem.

A mellfájásom már olyan mintha le akarna szakadni.

Azonkívül fáradtságot érzek és néha szédülök és van néha hányingerem is.

Azt szeretném kérdezni, hogy szerintetek lehetséges-e az, hogy a beágyazódás vége egybeesett a menzesszel.

Arra gondoltam, hogy megvárom a december 10-t a következő menstruáció idejét, ha nem jön már meg tesztelek egyet és ha pozitiv akkor elmegyek orvoshoz.

November 7. -én voltam orvosnál, de akkor azt mondta, hogy szerinte nem vagyok terhes.


2011. nov. 24. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:

November 7-én miért voltál orvosnál? Csak általános vizsgálat, vagy az esetleges terhesség miatt? Mert ha az utóbbi, akkor nagyon korán voltál, 1 héttel peteérés után még lehet be sem ágyazódott, szóval jóhogy a doki nem látott semmit.

Van, hogy a terhesség ellenére az elején jelentkezik menstruáció, úgyhogy ha arra gyanakszol a tüneteid miatt, akkor csinálj egy tesztet akár még ma. Ha a tünetek terhességtől vannak, akkor már pozitív lesz, nem szükséges várni decemberig.

2011. nov. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Vagy nem. vagy nem tudom.
2011. nov. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Azért voltam november 7-én orvosnál, mert volt egy olyan érzésem, hogy terhes lehetek és nagyon sokat jártam wc-re.

Megvizsgált, kizárta a terhességet és azt mondta, hogy valószínűleg hólyag hurutom van és adott rá antibiotikumot. Beszedtem a kúra szerint.

Megjött a menzim és az elmúlása után kezdtem érezni a derékfájást és a mellfájást.

Nem tudom, hogy merek-e csinálni egy tesztet, mert októberben a novemberi dokilátogatás előtt csináltam már egyet és negatív lett.

2011. nov. 24. 15:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ezeket a tüneteket a terhesség okozza (tehát hormonváltozás), akkor a teszt is kimutatja már. Ne ringasd magad álmokba, nézd meg a valóságot. Vegyél egy tesztet és nézd meg. Szerintem annyira akarod ezt a babát, hogy már minden ciklusban tüneteket szeretnél érezni. Csinálj egy tesztet és ha negatív, akkor tereld el a gondolataid mással, és jönni fog!
2011. nov. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyet értek az előttem szólóval. Ha ilyen tünetek vannak már, akkor a teszt kimutatja. Ha negatív, akkor az azért van, mert nem vagy terhes. Azon meg ne csodálkozz, hogy akkor nega volt.
2011. nov. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon rágörcsölsz! Nem bántásból, de ha meg is jött rendesen, nem is késett, a doki szerint sincs baba, akkor valószínűleg tényleg nincs.
2011. nov. 24. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi újság? Nem teszteltél még?
2011. nov. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok !

November 29. -én csináltam egy tesztet, negatív.

Úgy döntöttem, hogy megvárom a december 10-t és csak rá pár napra, max. egy hétre csinálok tesztet ha nem jön meg.

2011. dec. 1. 13:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez esetben nem vagy terhes, mert ha a kérdésben szereplő tüneteket az okozná, akkor már a 29-i teszt vígan pozitívat mutatott volna. Persze attól még ebben a hónapban sikerülhetett, de nem az előző ciklusodban, mint amit gondoltál.
2011. dec. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!