Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért vérzek megint, mikor...

Miért vérzek megint, mikor már elmúlt a menzim?

Figyelt kérdés
Pénteken, 8.-án jött meg, rendesen 28 napra, sajnos, ahogy szokott. Vasárnap délelőtt még elhasználtam egy tampont, azóta semmi, tegnap sem. Most meg észre vettem, hogy megint vérzek, nem nagyon, de van. Betétet tettem, hogy jobban tudjam figyelni, milyen lesz. Mit gondoltok mitől lehet ez? Volt már valakinek így?
2009. máj. 12. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én is hasonlóképpen jártam múlt hónapban. Első nap közepesen véreztem, második nap erősebben, majd harmadik nap semmi (este csak egy kis folt)negyedik nap meg gyengén. Szerintem nem jelent semmi különöset.
2009. máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én most járok így. "Kissé" káosz van bennem, de minden esetben hormonprobléma. A progeszteron szint hirtelen csökkenése okoz vérzést, a menstruáció is ilyen jelleggel működik.
2009. máj. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!