Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddöség miatti laparoszkopos...

Meddöség miatti laparoszkopos kis mütétnél mennyit adnak a dokinak?

Figyelt kérdés
Debrecenben a klinikán fog müteni Sápy Tamás. De bármilyen javaslat érdekel,hogy szerintetek mennyit várnak el.
2011. nov. 24. 22:20
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem átjárhatósági volt, fél órás, én 10-t adtam. Ebben a pénztelenségben, örülnek szerintem ennyinek is. De attól is függ, te mennyit tudsz rá szánni. De 15-nél több biztosan nem kell.
2011. nov. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
OFF Kedves Válaszoló! Én az átjárhatóságiért nem fizettem 1 fillért sem, eszembe sem jutott, hogy kéne neki adni. Bár utólag is ugy gondolom, nem adtam volna neki. Laparos mütétem lesz nekem is, azért már fogok neki adni, én is 15re gondoltam, bár a szülésért 3 éve 25öt adtam neki.
2011. nov. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! én is 10-15 körül gondoltam,bár sajnos azt sem tudom miböl fogom de hát ez van.
2011. nov. 25. 16:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 20 ezret terveztem (pesti vagyok, Péterfy kórház), de miután találtak endometriózist is, amit ki kellett szedni és így bonyolultabb lett a műtét, emiatt 30-at adtam.
2011. nov. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!