Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódás igaz hogy pár...

A beágyazódás igaz hogy pár vércseppel kell hogy járjon?

Figyelt kérdés
Vagy nem feltétlenül?
2011. nov. 25. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem, nálam ilyen egyszer sem volt!
2011. nov. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Mert tegnap volt egy hete hogy nem jött meg és pár tesztet csináltam mindegyiken halvány második csíkkal!!

Szép estét

2011. nov. 25. 22:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem! Lehet, hogy jön pár csepp, de egyáltalán nem kötelező velejárója, sőt szerintem inkább, hogy ritka.
2011. nov. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem.nálam sem volt semmi.
2011. nov. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszaitokat!!
2011. nov. 25. 22:22
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia, nekem mind a két terhességemnél volt hogy egyszer jött egy picike barnás rózsaszínes "trutyi" és kész. A doki teljesen nyugodtan közölte hogy ez a beágyazódás. Úgytudom az élénk vérzés az ami nem jó, de ez sem mindíg van így mert ismerek több olyan anyukát is akiből ömlött a vér és közben a baba megmaradt és jól volt.

Szerintem nincs szabály, totál egyén és terhesség függő.

2011. nov. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem.Nekem egyik terhességem alkalmával se volt még csak barnázásom sem.
2011. nov. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt barnázás, de mindenre gondoltam csak épp arra nem, hogy pont nekem fog beágyazódást jelenteni - és az volt. Testvérem 3 terhességénél egynél se volt. Sőt, nem is ismerek olyant személyesen, akinek lett volna.
2011. nov. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy pici csepp volt. mikor mensizni kelett volna akkor. Azt hittem az is lesz, mert máskor nem volt ilyen de nem jött meg. 24 hetes kismami.
2011. nov. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én barnáztam 3 napig, és rá 4 nappal szép pozitívat teszteltem.
2011. nov. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!