Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most a Clostytól van, vagy...

Ez most a Clostytól van, vagy peteérés, vagy már babósodom? Ez az első clostys hónapom.

Figyelt kérdés
A ciklus 3. napjától 7. napjáig kellett szednem, reggel-este 1-1 szemet. A ciklusom 8 vagy 9ik napján voltunk együtt. Aztán pár nap múlva délelőtt émelyegtem, másnap hányingerem volt a fővő étel szagától, következő nap egész délelőtt egyfolytában azt éreztem, hogy meg akar jönni és most öntött el, és közben menzi szerű fájdalmaim voltak. A hasam alul egyre jobban feszül, olyan, mintha egy lufi lenne bennem. Sűrűn kell járnom wc-re is folyó ügyeket rendezni. Ezek a tünetek mitől lehetnek?
2009. máj. 12. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Amíg nem késik a mensid addíg ezek a tünetek nem valósak szerintem csak pszichésen vannak jelen,,hidd el addig nem is jelentkezhet mert nem termelődött annyi Hcg, hpogy az hasson bármire is..előző hónapban két hét késés és mindenféle tünet mellett halvány pozitivval nem voltam babás..ilyen erős a tudatalatti próbálj másra koncentrálni mert csak belebolondulsz..nem bántani akarlka csak saját tapasztalat utána jobban fáj
2009. máj. 13. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia.Énis ugyan igy voltam csak nekem még a derekamis és a hasamis féjt.Nekem peteérés volt.A második hónapban neméreztem semmit csak az tünt fel hogy nemjött meg a menszim.5 hetes terhes vagyok.Sok sikert kivánok.
2009. máj. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! :-)

Első válaszoló: köszönöm a tanácsodat, igyekszem is betartani és mindenféle mással lefoglalni magam és az agyam, csak hát már annyira szeretnénk babát...

Második válaszoló: gratulálok nektek! és kívánok nagyon jó egészséget és sok-sok örömet, boldogságot!

2009. máj. 14. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!