Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek naponta "kell" együtt...

Akiknek naponta "kell" együtt lenni a párjukkal a babaprojekt miatt, nem érzik kötelességnek a szexet?

Figyelt kérdés
Nem vész így el a meghittség, a spontaneitás, az izgalom? Persze egyértelmű, hogy a babáért mindent vállal az ember, de lehet így is élvezni az együttléteket?
2009. máj. 12. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én elhiszem, hogy sokan szoktak naponta szeretkezni, de a babaprojekt miatt sem szerencsés naponta együtt lenni, mert mindkettőtöknek szüksége van a regenerálódásra.
2009. máj. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
pontosan ha mindennap szeretkeztek annal kevesebb az eselye annak hogy teherbe esel! en pl most ugy lettem terhes hogy 2-3 naponta voltunk egyutt...
2009. máj. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Csökken a vonzalom és a harmónia köztetek, ha kötelességnek érzed. Szerintem nem az a babaprogram, hogy feladatnak tekintitek az együttlétet. Ha harmonikusa éltek, és nincs szervi gond, akkor magától jön a baba, mert a boldogság és kiegyensúlyozottság rendben tartja a hormonokat is. Én azt javaslom, hogy ne erőltessétek, az csak árthat. Ha szerelmes, boldog vagy és spontánabbul élsz, akor spontán peteérés is gyakrabban következik be. Ha nem pihensz, akkor épp a baba jövetelét késlelteted.
2009. máj. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én örűltem, hogy naponta csináltuk. És bejött, és közben jól is esett. :)

Nem veszett el a meghittség, sőt napi szertartás lett belőle, természetesen pozitív előjellel.

2009. máj. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Babaprojekt!Miért kell így hívni?Gusztustalan!
2009. máj. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mázlisták! ;) Nekünk az első védekezés nélküli szeretkezéssel összejött a gyerek!
2009. máj. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
07:28-as lehet hogy gusztustalan a "babaprojekt" szó, de szerintem a mai világban nem úgy van mint régen, hogy amikor csak akartak akkor lett babájuk az embereknek. Mostanság annyi mindent figyelembe kell venni, meg kell tervezni és amikor úgy érzitek, hogy családotok legyen még az nem is garancia, hogy sikerülni fog. Lehetnek ugye a férfinak is problémái, de nagyobb az esélye, hogy a nőnek vannak különböző problémái és mire orvosolni tudják addigra már nagyon könnyen a házasság rovására megy. Le lehet pontozni nyugodtan de szerintem ez a mai magyar valóság.
2009. máj. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mitől gusztustalan a babaprojekt?

Akinek nem jön össze, sokáig próbálkoznak, azok igenis így szokták emlegetni, mert náluk ez egy terv, egy vágy!

Addig semmi gusztustalan nincs benne szerintem, amíg nem megy le a kínos kötelesség szintjére, hanem mindkét fél ugyanannyira vágyik a babára.

36+2 hetes lombikos kismama

2009. máj. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!