Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a 31 nap. menzis érzéseim...

Ez a 31 nap. menzis érzéseim nincsenek. a hőm 36.7 higanyossal mérem és honaljban, mennyi esélyem van hogy babs vagyok?

Figyelt kérdés
ilyenkor már szoktam érezni menzis érzéseket. szokot késni, de akkor is érzezni szoktama menzis érzéseket kb a 25 naptol folyamatosan .Most meg semmi.tudom szájban kellene mérnem de ahhoz ujat kell vennem mert a régivel nincs gusztusom,meg viszonxitási alapom sincs hogy az alaohőm ugy mennyi.
2008. márc. 24. 01:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Esélyed van rá.Az jó jel ha késik.Nincs valamilyen tüneted?A hődhöz nem tudok írni véleményt, mert ahogy írtad te is nem hónaljban kell.Na és persze viszonyítási alapod sincs.Bár szerintem magasabbnak kéne lennie.Csinálj egy tesztet.Szurkolok.
2008. márc. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is magasabbnak kéne lennie a hőnek, ha babás vagy, de ez mindenkinek más és más! Én szorítok! Majd írj, hogy mi lett! Tesztelj pár nap múlva! Szorítok!
2008. márc. 24. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hónaljban a hő kb. fél fokal alacsonyabb, mint szájban. és ha neked bejött, nyugodtan mérd ott, csak van akinek nem pontos, de ez nem jelenti azt, hogy nem ott KELL. tehát kb. 37,2 lenne szájban mérve, ami igen jó eséllyel babát jelez, ha késik a mensi. tesztelj, szerintem.
2009. júl. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak azért irtam ki hogy tudják hogy nemjött össze :(már jó régen volt:(
2009. júl. 27. 11:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne hónaaljban mérd mert pontatlan lesz! Szájban, nyelv alatt!!!
2009. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!