Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most van peteérésem? És ha...

Most van peteérésem? És ha vasárnap voltunk együtt meg ma tudunk, az még jó lehet?

Figyelt kérdés

Az előbb kimentem wc-re, és egy nagy adag testápoló-szerű folyás volt a bugyimon. Szerintem hatott a cickafark :)

Ciklusaim 30-35 naposak, mai a 16. napom, viszont a hőm 36,5 már 3 napja. Ez most peteérés?

Csak vasárnap tudunk együtt lenni, de ha ma és holnap is együtt vagyunk az jó lehet?

2 éve próbálkozunk....


2009. máj. 13. 10:29
 1/3 A kérdező kommentje:

A görbém:

[link]

2009. máj. 13. 10:29
 2/3 Grófházy ***** válasza:

saja egy nagy hátránya a hőmérős módszernek,hogy az ovuláció megtörtént csak utólag tudjuk biztosan.Tehát előzetesen csak következtetni lehet.

Ovulációkor egyébként nyúlós tojásfehérje szerű folyás van.A burok amiben a pete van,ezzel a folyadékkal van megtelve,és repedéskor ez távozika hüvelyen át.

Ezek a legtermékenyebb napok.Az a nyák valami olyasmi öszetételű,ami segíteti a spermák előreheladását a cél felé :)

2009. máj. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a hőmérős módszer csak egy a sok közül. (bár a hivatalosan elismert.) Van egy olyan nézet is, hogy a női orgazmus spontán tüszőrepedést okozhat. Ettől lehet az, hogy pl. van aki mensi alatt esik teherbe. A Jónás-módszer meg a Hold állásával hozza kapcsolatba. Szóval szerintem ez a félidőben teherbeesés nem tuti. Próbálgassátok minél többször és élvezd nagyon. Mi amikor babát akartunk minden másnap szexeltünk. Abba bele kell, hogy essen egy peteérés. 1. hónapban sikerült.
2009. máj. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!