Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17. napon testápoló folyás mi...

17. napon testápoló folyás mi lehet? Peteérés?

Figyelt kérdés
Ma a bugyimon egy nagy adag fehér, testápoló szerű folyás volt. 32-35 napos ciklusaim vannak, hőm 36,6.
2009. máj. 13. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A peteérés általában tojássárgás színű. De nem mindenkinek van, nekem a sűrű tesápoló szerű fehér folyásom pé elött és után is szokott lenni.Az alaphőd mennyi? Mert pé után felugrik 2-3-4 tizedet és magasan marad vagy növekszik a mensig,ha leesik akkor meg fog jönni,de ha a nemvárt után is fent marad akkor lehet baba:) Ha 32-35 naposak a ciklusaid,akkor elvilge a 18-21. nap között kell lennie a pé-d nek(a ciklusból ki kell vonni 14 napot). Tudsz csatolni görbét? Akkor jobban lehetne látni.
2009. máj. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

A görbém:

[link]


Nekem még ilyen sosem volt, ezért lepődtem meg. Ez az első hónap hogy görbét vezetek, és hogy cickafarkot iszom.

A hőm sajnos 2-3 napja alacsony, eddig nem volt peteérésem. :(

2009. máj. 13. 13:51
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mármint krémes folyásod nem volt még? Vagy pé-d? A görbéd alapján még tényleg nem volt pé-d,de ne keseredj el,mert 32-35 napos ciklusnál a 18-21.nap között kell lennie. Mindig ugyanabban az időben méred a hődet? Amugy ha most elösszőr van krémes folyásod az jó,mert nekem is múlt hónapban volt elösszőr és akkora jött helyrea szervezetem,elötte 4 hónapig a gyógyszer abbahagyása után nem volt pé-m(doki mondta). Mióta próbálkoztok? Az én görbém múlt hónapban ilyen volt és sajnos nem lett belőlle baba: [link]
2009. máj. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Most először volt ilyen folyásom. Pém nem tudom hogy volt e valaha, ez az első hónap hogy hőmérőzök (mindig ugyanakkor mérem hüvelyben).

Mi 2 éve próbálkozunk. Ha a következő egy-két hónapban nem jön össze a babó, akkor megyünk dokohiz. :(

Megnéztem a görbéd, sajnálom hogy nem lett belőle baba, pedig nagyon jól indult szerintem..

Mielőbbi + tesztet kívánok!!! :)

2009. máj. 13. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!