Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma, holnapra nem várom....

Ma, holnapra nem várom. Nincsen vizes folyásom, csak nagyon kevés testápoló szerű. Lehet baba jele ez a folyás? Tesztelni már csak hétfőn fogok, tudom, akkor tuti, de mégis. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én erről annyit tudok mondani, hogy olyan nincs, hogy terhességi folyás. Viszont nekem a dokim azt mondta, hogy terhességnél bővebb a folyás! Tehát szerintem mindegy milyen a folyásod, krémes vagy vizes, csak bőséges legyen az a lényeg a terhességnél!
2011. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy milyen a folyásod terhesség alatt. A beágyazódáskor lehet krém szerű, szagtalan, viszont utána víz szerű, talán egy picit "tejesebb" szintén szagtalan folyás van.
2011. máj. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az sem fontos, hogy bőséges legyen, nem mindenkinek erős. Nekem változó volt. Volt, hogy csak úgy elöntött, volt, hogy napokig semmi.
2011. máj. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Múlt hónapban mensi előtt krémes folyásom volt, és nem volt baba. Azelőtt száraz voltam, akkor sem, sőtt bő vizes folyás is mensit jelzett. Kinek hogy van. Első terhességemnél bő vizes folyásom volt.
2011. máj. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó. Ez az, nekem is volt már minden és menzi lett belőle. Köszönöm a válaszokat.
2011. máj. 7. 20:29
 6/6 anonim ***** válasza:
bő vizes folyásom volt amikor jött a baba
2011. máj. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!