Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha gumival...

Lehetek terhes, ha gumival csináltuk, nem szakadt ki, ő levette és utána még kézzel csinálta nekem egy darabig?

Figyelt kérdés
Az lehetséges hogy a kezére került miközben levette a gumit? Attól hogy leveszi elvileg nem kerülhet rá, mert csak a végébe van nem? És a gumit nem én húztam fel de megfogtam, h ellenőrizzem jól van e felrakva. Előtte kézzel húzogattam neki. Úgy kerülhetett rá valami a kezemről? Pont mensi után voltám pontosabban a 7. napon. Elvileg nem voltam termékeny időszakban. Utána egyből kimostam a hüvelyem.
2009. máj. 13. 12:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nem. de egyszerűbb lenne ha vennél egy tesztet, mi itt ugyanis nem tudunk látatlanban diagnosztizálni.
2009. máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De hogy leszel terhes.....
2009. máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Elviekben az általad leírtak alapján nem lehetsz terhes. De az élet elég kiszámíthatatlan és nem mindenki egyforma. Ha tehát a nagykönyvben írtakat számoljuk, akkor az esélyed kevesebb mint 10%, de vannak kirívó esetek is. Így nehéz megmondani hogy rád mi az igaz.
2009. máj. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!