Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már nagyon tanácstalan vagyok!...

Már nagyon tanácstalan vagyok! Most akkor babát várok vagy sem? Valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
augusztus 6.án volt missed. ab-om, 11 hetes terhességem szakadt meg. Utána megjött szept 3-8, szept 29-okt6, okt:29-nov 2, és most ha minden igaz meg kellett volna jönnie 26-27.én, azonban még mindig semmi. Szedtem fogamzásgátlót, Yasminelle-t, de néha szándékosan kihagytam, reménykedtem hátha összejön a baba, bár nagyon félek a történtek után. Ha minden igaz, akkor 4 hetes kismamának kellene lennem, de tegnap reggel teszteltem, 3.at is, de semmi. DE mensi se, a " mindjárt megjön" érzés megvan, eszeveszetül kivanós vagyok, és fáradékony. nagyon érzem a szagokat és állandóan pisilni járok, de ezen kivul semmi, mondjuk előző terhességemnél sem volt semmilyen tünetem ezeken kivul. szerintetek akor most mi van?
2011. nov. 29. 09:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogamzás gátlót szedsz és terhes akarsz lenni??
2011. nov. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem jól összezavartad a szervezetedet.

Nem gondolom, hogy terhes lennél, de jobb is. Ha babát akarsz ne szedd a bogyót. Ha szeded, akkor meg ne akarj babát.

Hagyd abba a gyógyszert, ha már időszerűnek gondolod, hogy újra teherbe ess, és akkor tiszta szervezettel hajrá!

Szorítok. Nekem is volt két missed ab-m, egymás után fél év különbséggel. Érdemes körültekintőbbnek lenned a jövőben.

2011. nov. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nem tudom más, hogy van vele, de miután az első babámat 11. hétig hordoztam, és kiderült hogy már 4 hete halott, nagyon elbizonytalanodtam... A fogamzásgátló főleg annak kellett, hogy helyre álljon a hormon-háztartásom, 21 éves vagyok. NEm kritikát kértem, hanem segitséget vagy tanácsot!
2011. nov. 29. 09:48
 4/6 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ha nem jön meg, tesztelj kétnaponta, de ha van olcsó teszted, akár minden reggel is megteheted, hátha csak kevés még a HCG. Ha babás vagy, bármelyik reggel lehet pozi a teszted. Ha egy-két hét múlva sem változik a helyzet, akkor keresd fel a dokidat, vagy inkább egy endokrinológust, ő hamarabb eljut a diagnózisig.

2011. nov. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
szia nekem 25 kellett volna megjonni... megjon erzeess folyamatosan ....de semmi, a tesztek meg negativak :(
2011. nov. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hagyd el a fogamzásgátlót, a szeretnél egészséges kisbabát szülni! Hülyeséget csináltál azzal, hogy hol szedted, hol nem, ne is várj rendes ciklust. Figyelj, fogamzásgátló mellett is teherbe lehet esni, viszont nagy az esélye annak, hogy valami probléma lesz a babával a terhesség alatt, vagy megszületése után!

Nekem is volt vetélésem, a 11. héten vették el, nagyon fájt, de túl tettem magam rajta, és sikerült teherbe esnem utána, megfogadva az orvosom tanácsait. Szerintem te is ezt tedd!

2011. nov. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!