Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miskolcon ajánlanlanátok...

Miskolcon ajánlanlanátok nekem egy lelkiismeretes, rendes nőgyógyászt? Aki válaszol, ha kérdeznek tőle, és segít, ha teherbe akar esni valaki?

Figyelt kérdés
Eddig több orvosnál voltam, de nem foglalkoznak a problémámmal. (Már fél éve mióta abbahagytam a fogigátlót minden mensi előtt pecsételek 9 napig, és nem tudják mitől). Kérem, ha valaki tud egy jó orvost, írja már meg ide a nevét, elérhetőségét, és a véleményét róla. Köszönöm
2008. márc. 24. 15:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én dr. Nagy Gáborhoz járok, ő a megyei kórház igazgatóhelyettese. Nekem is őt ajánlották (2 unokatesóm született nála), a terhességem előtt nem ismertem őt.

Az ő magánrendelése Miskolcon az Álmos utca 1 szám alatt található, csütörtökön 17.00-19.00 között rendel. Előzetesen nem szükséges hozzá bejelentkezni.

Nekem nagyon szimpatikus, és eddig lelkiismeretesen foglalkozik velünk (én úgy érzem, bár összehasonlítási alapom nincs, mert az első babám), és bármilyn problémám van, akkor hívom.

Remélem, megoldódik a problémád! Drukkolok Neked!

Üdv: egy 30 hetes kismama

2008. márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Ezek szerint te a magánrendelésére jársz, ugye? És ott van UH-ja? Mennyi kb a tarifája? Válaszol rendesen türelmesen a kérdéseidre? Mert én egy igazán rendes dokit szeretnék találni.

Jó egészséget neked és a babádnak is! Puszi

2008. márc. 24. 16:42
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, magánrendelésre járok. Sajnos ott a rendelőben nincs Uh, így a megyei kórházba járunk. Az Uh előtt felhívom, és jön, tehát mindig ő nézi meg a babát. Ha sokan vannak sem kell várnunk, amikor megjön, akkor sorra veszi a betegeit, általában ketten-hárman várunk rá, de volt olyan, hogy csak én vártam egyedül. Nekem nayon kedvesen elmagyarázott mindent.

Türelmes, és segítőkész, szerintem. Nekem is voltak problémáim, a 2. trimeszterben bevéreztem. Másodszorra dec. 31-én, akkor is elértem, és mondta, ha bármi komolyabb van, akkor jön mármint a kórházba, szerencsére nem lett. Bármi promlémám van, azt megemlítem neki, válaszol rá. És olykor-olykor humorizál. Összességében nekem szimpazikus, de összehasonlítási alapom nem igazán van.

A tarifája: én egyszer voltam a magánrendeőjében, amikor igazolta a terhességet, és megcsinálta a rákszűrést, az 6000 Ft volt. Most minden 2. Uh adunk neki 5000 Ft-ot!

Remélem, valamennyit tudtam segíteni!

2008. márc. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Még valami, ha őt választod, és szimpatikus volt, majd írd meg a véleményedet, akár az e-mail-emre is!

Sok sikert, remélem összejön a baba mihamarabb!

2008. márc. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ismételt választ. Neked ezek szerint nem volt problémád a teherbeeséssel. Azt tapasztalom az orvosok addig okosak, míg nincs gond.

Persze lehet ez a doki tényleg okos, és kedves is.

Lehet megpróbálom majd, de még várok neveket.

Ha elmegyek hozzás, és bejön, írok neked.

Köszönöm

2008. márc. 24. 18:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én Cziáky Tamáshoz járok, ő is a megyeiben dolgozik. Szerintem nagyon jó orvos, mindent részletesen elmagyaráz, másoktol is csak jót hallottam róla. Viszonylag fiatal, olyan negyven körüli, jó szakember.

A magánrendelőjében 5000 ft egy alkalom. A villanyrendörnél van a rendelő a Budapest Bank felett. Biztos vagyok benne, hogy tudna neked segíteni!!!!

Ha érdekel, írj az e-mail-re privát és megadom a számát.

Dönts jól! 32 hetes kismama

2008. márc. 25. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én is nem rég váltottam orvost mert nem jött össze a baba.Ráadásul peteérésem sem volt még clostival sem.

Most Dr.Bikki Bélához járok.Ő is a megyeibe van. magánrendelője van.De én a Déryné u.18. sz.alá járok.Vagy a kórházba.3-szor voltam nála eddig 02.22-től járok hozzá, de már azt is elérte hogy legyen érett petém.Teljesen meg vagyok elégedve vele.Múltkor 1 órát beszélgetett velem, mindent elmagyarázott.Még az uh- on is.Nem egy párnak segített már aki más nőgyógyásztól jött hozzá.Ha kérdésed van írj, én válaszolok.

2008. márc. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Bikki Béla nem a diósgyőri kórházban van? Vagy a magánrednelésére jársz?

Köszönöm a neveket, remélem valahol sikerrel járok.

Puszi

2008. márc. 25. 17:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Már nem ott van, hanem a szentpéteri kapui kórházba.De én járok a magánrendelésére is.
2008. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A megyeiben Leskó Róbertet tudnám neked ajánlani!

Nagyon aranyos és kedves!

2008. ápr. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!