Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ártalmas lehet a babára?

Ártalmas lehet a babára?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy ártalmas lehet e a babára az hogy el akarom kezdeni a műkörmös tanfolyamot de közben már próbálkozunk párommal a babával, és hogy azok a szerek amikkel dolgozom ártalmas lehet a pocaklakóra ha addig össze sikerül míg a tanfolyamon vagyok, ez egy 3-5 hónap lenne.
2011. nov. 29. 13:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérd ki szakértö tanácsát!

Pl hajat festeni sem szoktak az elsö 12 hétben, van aki szülésig sem.

Belélegzed azokat az anyagokat, nem tesznek jót, az biztos!

A másik, hogy nem biztos, hogy addig összejön. Neked kell döntened!

2011. nov. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én mindkét terhességem alatt festettem a hajam, és műkörmöm is volt. És nem vártam 12 hetet, szép is lett volna a fejem...


Szerintem ennyi bőven belefér. Nem kell a domestos gőzében görnyedni egy órát, de például a wc- t is ki kell takarítani.


Vagy ha kimész az utcára, főleg Pesten, olyan szmog van, hogy szerintem ezerszer többet árt...

2011. nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!