Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet méregtel...

Terhesség alatt lehet méregtelenítést csinálni? Ha lehet, milyet? Ártalmas lehet, a babára vagy rám nézve?

Figyelt kérdés
Sajna van egy betegségem- illetve ez inkább egy állapot- kb 3évente valamivel túltelítődik a szervezetem, és akkor előjönnek rajtam kiütések. Ekkor méregtelenítést szoktam csinálni, ami nagyban segít. MOst kismama lettem, és sajna kezdenek előjönni a kiütéseim. Ezért kérdezném, hogy lehetne- e ilyenkor valami hatékony és szelíd módot választani arra, hogy méregtelenítsem a szervezetemet?
2011. jún. 17. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:

az orvossal kell megbeszélni mindent! amit szedni akarsz, először az orvossal beszéld meg! Bármily szelíd is. Gyógyteát is, még az orrcsepp is más kismamáknál.

Minél kevesbb méreganyagot enni:azt lehet.

Jó minőségű, vitamindús, vegyszermentes ételeket keresni.

2011. jún. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 sumergo ***** válasza:
TILOS!
2011. jún. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
terhesség alatt NEM szabad!!!!!!!!!!
2011. jún. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Azért megbeszélem majd a dokimmal is újra- mindkettővel. Ilyen esetben az van, hogy a bőrgyógyász mond vmit, hogy mit hogy kéne, de beszéljem meg a nőgyógyásszal is- de ő meg ahhoz nem ért- hogy mondana rá bármit is... szóval innen-oda megyek- normális válasz nincs! :)

Kérdeztem más bőrgyógyászt-nőgyógyászt is- sajnos az egyik azt mondja lehet- a másik azt hogy nem... szóval legyen okos az ember.


Sajna valami muszáj csinálnom- mert nagyon rossz ez az állapot- biztos nem bírnék ki még 7hónapot így.

2011. jún. 17. 17:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Esetleg írd le, hogy milyen méregtelenítésről lenne szó?! És akkor lehet, hogy érdemlegesebb válaszokat tudunk adni, talán segíthetünk is kicsit :) Így laikusként is! Meg ha leírnád kicsit pontosabban az "állapotod" is, m igazán nagy vonalakban fogalmaztad meg a kérdést :) Én várom, hogy részletezz! Üdv
2011. jún. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!