Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Félek tesztelni. Már 1,5 hete...

Félek tesztelni. Már 1,5 hete késik, egy éve várunk a babára. Szedjem össze a bátorságom?

Figyelt kérdés
Jó lenne egy kis bíztatás, ugyanis a pém utáni 14. napon a teszt negatív volt. Azóta eltelt egy hét és nem vettem újabb tesztet. Amit érzek: a mellem nagyobb lett és keményebb, ezt még a férjem is megjegyezte... Folyásom alig van, ami a bugyimon látszik, fehér színű. Legutóbbi mensim ápr.5-én volt. Mit gondoltok, csalódni fogok, ha tesztelek? Próba-szerencse?
2009. máj. 13. 15:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáld meg! Tudom a csalódás nagyon rossz.

Kitartás!

Ha nem sikerül akkor majd jövő hónapban sikerülni fog!

2009. máj. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelj. Mitől félsz? A teszt a valóságot nem változtatja meg, de lagalább te is biztosat tudsz róla.
2009. máj. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

húha, ez nagyon pozitívnak hangzik :) nekem is a nemvárt után másfél héttel lett pozitív a teszt!

hajrá!!! aztán írd meg mi lett, drukkolunk :)


6 hetes picur anyukája

2009. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szedd ossze a batorsagod! :) Az meg nem ok elkeseredesre ha pe-tol 14 napra negativ a teszt. Eloszor is nem torvenyszeru, hogy mindenkinel ugyan olyan iramban termelodjon a hcg. Masodszor nekem sem peteereskor fogant a babam. Megvolt a normalis peteeresem es a baba megis ra egy hetre fogant egy spontan pe-tol. A tesztem a kimaradt mensi utan a 12-dik napon lett pozitiv. A 9-dik napon meg negativ volt. Kivanom, hogy pozitivat tesztelj es ne csalodj! :)
2009. máj. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló! Ez most tényleg jól esett. :-)Teljesen igazad van, tényleg nem tudom megváltoztatni azt, ami van, de legalább tudom. Rossz ez a bizonytalanság, de legalább megmarad az a szikrányi remény, hogy nem lesz ismét negatív. Köszönöm, megyek, veszek egy tesztet.
2009. máj. 13. 16:05
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tesztelj, és nagyon szoritunk Nektek!! Nekem a kimaradás után kb 3.5 héttel mutatta ki a teszt csak, addig azt hittem, felborult a ciklusom...
2009. máj. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm Lányok, írtó rendesek vagytok, hogy így bíztattok! :-) Veszek egy tesztet...
2009. máj. 13. 16:09
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Jelezd hogy mi van!

szorítok neked!

2009. máj. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 ketteske ***** válasza:
100%
Huu, de kiváncsi vagyok! A tüneteid nagyon bíztatóak, szerintem van remény. Írd majd meg! Szorítok nagyon!
2009. máj. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

hajrá!

tesztelj, ne félj. :)

2009. máj. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!