Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több tünet is azt jelzi, hogy...

Több tünet is azt jelzi, hogy lehet hogy jön a baba. A teszt mégse mutatja. Placebó hatás?

Figyelt kérdés

Mostanában folyamatosan émelygek. fáradékony vagyok. érzékenyebb(sírosabb) kicsit "görcsöl" húz a hasam a méhem petefészkem környékén.Tegnapelött csináltam egy tesztet. nem mutatott semmit. de csak egy hét mulva kellene megjönnie. (az erzet rajtam van idönként)

nagyon szeretném már hogy jöjjön a csöpség szerintetek lehetségeshogy még tul korán csináltam a tesztet azert nem mutatja és a picurka mégis bennem van?Biztassatok kérkek!!


2009. máj. 13. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
mensi előtt egy héttel az nagyon nagyon korai tesztelés!!
2009. máj. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mikor ajánlod leghamarabb a tesztet?Nem tudom hülyeség-e,de érzem hogy anya leszek. Vagy csak fantáziálom?
2009. máj. 13. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:

A mensi napján (vagy utána 1-2 nappal) érdemes inkább. De van, hogy valakinek később mutatja ki. Türelem!:) Ha az a kis lélek jönni akar jönni fog!

Sok szerencsét! :)

2009. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem két nappal azután, hogy meg kellett volna jönnie (30. napon), halványan pozitív lett. Rohantam dokihoz, de még nem látott semmit. Rá egy hétre volt látható UH-n a törpi. :-)
2009. máj. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!