Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Sote 1. sz Női Klinikán...

A Sote 1. sz Női Klinikán fogok szülni, ott mindenki fogadott orvost? Nem vagyok pesti, csak oda utaltak ikerterhesség miatt! Mit tegyek? Milyenek az orvosok?

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Általánosságban jót mondanak a klinikáról, állítólag ott vannak a legprofibb dokik. Szerintem nem feltétlen szükséges orvost fogadni, de biztonságot ad/hat/, ha van egy ember, akihez mindig fordulhatsz, ismeri az esetedet és nem mindig máshoz kerülsz az egyes vizsgálatoknál, aki akkor lát először és azt sem tudja, ki vagy. Ha esetleg mégis fogadnál orvost, akkor dr. Demeter Attilát tudnám ajánlani!
2009. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ketteske ***** válasza:
Egyetértek az elöttem szólóval, dr.Demeter Attila nagyon jó doki, én is hozzá járok, és maximálisan meg vagyok vele elégedve. De egyébként mindenki nagyon profi.
2009. máj. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is Demeter Attilához járok és maximálisan meg vagyok elégedve.Végtelenül türelmes és kedves.És nem az anyagiak a fontosan neki.Tőlem sose várt pénzt és mindig figyelmes volt. 37+3napos kismama
2009. jún. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!