Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 32. napon már lehet hinni a...

32. napon már lehet hinni a negatív terhességi tesztnek?

Figyelt kérdés
Bár mostanában a rengeteg stressz miatt elég rendszertelen a ciklusom! Most vagyok a 34. napon, de még mindig nem jött meg!
2011. dec. 1. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hány naposak általában?

"Biztos negatív" akkor van, ha megjött.

Amúgy ahogy telnek a napok, és ha már elérted az egy hét késést, de még mindig negatív, akkor egyre csökken a baba esélye.

Ebben az esetben én dokit javasolnék.

2011. dec. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan megmondani, úgy kb. 30 napos ciklusaim vannak, de van úgy hogy egy két nappal hosszabb vagy rövidebb! Múlt hónapban például két hetet késett, bár akkor betegség miatt!
2011. dec. 1. 13:12
 3/11 A kérdező kommentje:
Amúgy amikor számításaim szerint meg kellett volna jönnie, elkezdtek fájni a melleim, de az pár napra rá elmúlt! Ez most akkor jelezheti, hogy meg fog jönni?
2011. dec. 1. 13:14
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Egyébként védekeztek vagy nem?

2011. dec. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor amikor összejöhetett a baba, akkor megszakításosan, de eddig minidg így védekeztünk és nem volt baj! Lehet, hogy sajnos idáig, mert utána már óvszerrel, és ráadásul már a fogamzásgátlót is kiváltottam! És nagyon ellennék most keseredve, ha pont azon utolsó alkalmakkor jött volna össze, amikor megszakításosan védekeztünk! Mert eldöntöttem, hogy soha többet nem csinálok ilyet, mert ez idegörlő, hogy állandóan azon stresszel az ember, hogy megjön e vagy sem! Párszor már kikészültem tőle!
2011. dec. 1. 13:22
 6/11 anonim ***** válasza:

Akkor maradok azon a véleményen, amit az első válaszban írtam.

Legjobbakat Neked!

2011. dec. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Valószínű csak késik, ha amúgy is elő szokott ez fordulni, és a teszt is negatív.
2011. dec. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál most, aki fertőzést állapított meg! Kérdezte, hogy csináltam e tesztet, és mondtam, hogy igen és hogy negatív lett! Azt mondta, hogy ok, akkor mos már csak várni kell, hogy megjöjjön! Ha nem jön meg két három hét múlva menjek vissza!
2011. dec. 1. 14:00
 9/11 A kérdező kommentje:
Ma volt, hogy egy hetet késett! Csináltam tesztet, és ismét negatív! Most újra elkezdett fájni a mellem, és már három napja görcsölök! Megmondom az őszintét remélem, hogy megjön!
2011. dec. 3. 08:48
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerencsére ma megjött :-)) Sajnos késett több mint egy hetet! remélem ilyen több nem lesz!
2011. dec. 4. 19:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!