Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem terhesség, akkor mi?

Ha nem terhesség, akkor mi?

Figyelt kérdés

31 éves, kétgyermekes ( 3éves és 9 hónapos) anya vagyok.

Kb.15 éve teljesen szabályos, nagyon megbízható ciklusokban jelentkezik a menzeszem. Szülést követően, mivel sajnos nem szoptattam, kb. három hónap múlva újra szabályos lett.

Október 21-én kezdődött utolsó menstruációm, ami öt napig tartott.

Ciklusaim 33 naposak.

November 19-én 3 nappal a várt következő menzesz előtt védekezés nélkül együtt voltam a férjemmel, majd az ezt követő napokban is, gondolván, hogy nem lehet baj.

De most december elsejét írunk, menzesz sehol...

November 25-én csináltam tesztet, igaz, hogy még az előző terhességemnél maradt meg, 2 hónapja lejárt a szavatossága, de negatív lett.

November 28-án csináltam még egyet (jó szavatosságút), ez is negatív lett.

Ennek ellenére lehetek terhes?

Másik ami aggaszt, két hónapja rendszeresen szedek gyógyszert (Hova) alvászavarok miatt, és a betegtájékoztatóban az van, hogy terhesség első három hónapjában tilos szedni.

Ha mégis babát várok, árthatott neki? Mégiscsak akkor szedtem, mikor a sejtosztódás zajlott, bezavarhatott?


2011. dec. 1. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól számolom, 22-én kellett volna megjönnie. Szerintem most a napokban is csinálj egy tesztet mert lehetett kései pé-d is, bár szerintem nem vagy terhes. Ha mégis, akkor sem lesz a babának semmi baja sem, hisz ha kiderül abbahagyod úgyis a gyógyszert emiatt ne aggódj. Mivel csk 9 hónapja szültél ez az elmaradás még lehet a hormonok miatt, de ha nem vagy nyugodt akkor menj el a dokihoz, akkor kiderül mi a probléma.
2011. dec. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem bármi lehet, várj még 4-5 napot, és csinálj megint tesztet. Addigra egy érzékenyebb teszt már ki fogja mutatni. A gyógyszer miatt ne aggódj, mert a 4-5. hétig nem árt a babának a gyógyszer, még nem kapcsolódik, rá az anya vérkörére
2011. dec. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!

TERHES VAGYOK!

Ma reggel pozitív lett a teszt.

2011. dec. 4. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!