Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatívat teszteltem Gabrielle...

Negatívat teszteltem Gabriellel! Most teljesen kész vagyok! Vagyis van rajt szellem csík, de nincs színe! Bár az igaz hogy a gabriel teszten semmilyen csík nem szokott lenni még szellem csík se?

Figyelt kérdés
Nagyon elkeseredtem!Igaz még csak a 24.napomon vagyok,de szerintem a 11.napon volt pém,mert akkor barnáztam!Van valaki aki ért ehez a méhszáj dologhoz??
2009. máj. 14. 08:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, még nincs elég HCG a szervezetedben. Ne kenődj el, majd egy hét múlva próbálj rá megint! Fel a fejjel :-)
2009. máj. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nem kell kétségbeesni! még lehet pozitív a teszt de ha ebben a hónapban nem majd a következőben. a méhszáj amikor lent van és nyitott akkor van pé- de a billings módszer nem ennyire turkálós és az is elég megbízható vagy vegyél LH tesztet.
2009. máj. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
És a menstruáció elött milyen a méhszáj?Hol helyezkedik el?Mert nekem pé óta nehezen elérhető és most meg már el sem érem csak a szélét.???
2009. máj. 14. 08:39
 4/11 anonim ***** válasza:
fent van és zárt.
2009. máj. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
és ha meg fog jönni akkor megy vissza??Vagyis akkor lesz könnyen elérhető??A babatervezők honlapján néztem ez alapján görbéket terheset és nem terheset és az enyém a terheshez hasonló!Valaki segítsen megnézni légyszi!!Már megörülök!
2009. máj. 14. 08:56
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha fent a méhszáj, az jó. A Gabrielen nekem eddig sosem volt szellemcsík. Menstruáció előtt 3 nappal nagyon halvány csík, egy hét késésnél már nagyon erős a 2. csík. Nyugodj meg, szerintem jó úton vagy :-))
2009. máj. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia!Milyen tüneteid vannak?Én vagyok a másik gabrieles kérdező!:)
2009. máj. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én a 22. napomon vagyok és 2 gabrielt emésztettem fel.Az egyiken semmi,a másikon,úgy mint Neked szellemcsík,szintelen.Hát szerintem negatív....:(
2009. máj. 14. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hányinger,has szurkálások néha igen erős,mellfeszülés és állandó pisilés!Már begolyozók hogy nem tudom mi van!Nem foglalkoztam vele túl sokat,de mióta érzem ezeket csak ezen jár az eszem!Ma veszek egy qupidót és holnap reggel megcsinálom!a 11.napon volt pé-m akkor a 25. napon kéne megjönnie ugye??
2009. máj. 14. 10:45
 10/11 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen megértem, ha valaki régóta vár babára és türelmetlen, de 22. napon illetve 24. napon miért kell elkeseredni, ha negatív a teszt? Inkább azok vannak többségben, akiknek még a vérzés esedékességének napján is negatív. Nekem több, mint egy hét vérzéskimaradás után is csak nagyon-nagyon halvány második csíkom volt. Szóval értem én, hogy nehéz várni, de könyörgöm, miért kínozzátok magatokat szándékosan? Persze amennyiben 25 napos a ciklus akkor visszavonva minden...

Egyébként drukkolok és kívánom, hogy úgy alakuljon, ahogyan szeretnétek!

2009. máj. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!