Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek szellemcsíkos a...

Ha valakinek szellemcsíkos a tesztje akkor a szellem csík utána még látható vagy eltünik?

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi nagyon párhuzamban lehetünk...


Ma reggeli szellemcsíkos tesztemen már nem látszik a szellemcsík, csak sejteni lehet, hogy hol volt.

2009. aug. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én tegnap csináltam és még mindig látszik!De nem rózsaszín a csík hanem szürkés de nagyon nagyon nagyon rózsaszínes beütéssel!És még most is ott van viszont csináltam ma egy lilyt azon meg semmi!:(:(:(Keddre nem várom!Van még egy lilym azt holnap reggel vagy kedd reggel sütöm el !
2009. aug. 9. 13:23
 3/7 anonim ***** válasza:
10%
Ti nem tudjátok????!!!! 10 percen belül mutat csak jó eredményt. Teljesen hülyeség órákkal később nézegetni! Drukkolok, pár nappal később teszteljetek megint. 2-3 percen belüli eredmény a legmegbízhatóbb...de a 10.perc után már bármi jelenik meg, az nem a jó eredmény!!!
2009. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Akkor nézegetem, amikor akarom. Ha akarom, elteszem emlékbe és beragasztom egy emlékkönyvbe. A pozitív ovutesztetem is fél napig elnézegettem, nagyon örültem neki. Közöd?


És igen, tudtam, mert tudok olvasni, alaposan utánajártam már a témának neten is, könyvben is, meg még a használati utasítást is elolvastam. Nem vagyok annyira hülye, mint amilyennek tartasz, köszi szépen. Inkább a kérdésre válaszoltál volna, normális hangnemben.

2009. aug. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát ja és mi van ha nekünk van igazunk és az a szellemcsík majd erősebb lesz és ott a baba?Mert bárhogy nézzük ha nincsen egy leheletnyi hcg sem a szervezetünkben akkor még ilyen halvány csíkot sem ad és külömben meg nekem 5 perc múlva lett ilyen csíkos!
2009. aug. 9. 13:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem írtam csúnya hangnemben.Trágár szavakat sem használtam. Csupán leírtam, felesleges nézegetni percekkel később, mert úgy sem mutat jó eredményt. Azt is írtam, drukkolok nagyon. A szellemcsík és a rendes pozitív teszt csíkja is eltűnik, vagy tejlesen halvány lesz egy idő után, ahogy kiszárad a teszt.
2009. aug. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jah...és ilyen korán még nem mutatja ki, hiába nézegetitek. Pár nap múlva új tesztet csináljatok! kívánom hogy babó legyen! :)
2009. aug. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!