Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ötleteket várnék mitől lehet...

Ötleteket várnék mitől lehet ez? Fertőzés kizárva? De rettentő furcsa?

Figyelt kérdés

ma vagyok a 16. napon. Már 3 napja észlelem a következőt. Ha reggel felkelek wc után teljesen száraz vagyok, de mire beérek a munkahelyemre és ott is elmegyek wc-re nagyon erős nyálkám van. Szinte átitatja a papírt. Hasonló mint peteéréskor, de hol egy kicsit sárgás hol pedig teljesen tejszínű. Ma reggel (elnézést a részletekért, de ilyet még nem láttam) egy kb. 5-6 cm hosszú nyálka csíkot húztam végig a papíron. Mellette nagyon sok nyálkával. Hozzányúltam, de egyáltalán nem húzható olyan az állaga mint a szilikonnak, vagy a kocsonyának.

Elvileg a peteérésem hétfőn lett volna, de már múlt szerdán fent volt a hőm (36,7) és azóta is 36,7-8 körül mozog. Úgyhogy szerintem a peteérésem már több mint egy hete volt(spontán lehetett, mert a rendes peteérésem idejében semmi nem utalt rá, teljesen száraz voltam, most meg ez 3 napja).

Előtte nem mértem a hőmet a ciklusban, mert már letettem a méregetésről, de majd egy évig mértem. Így tudom, hogy peteérés előtt nekem minimális hőm van(36,2-4). Tehát ez biztos hogy nem peteéréses nyálka.

Egyébként utána egész nap száraz vagyok vagy krémes folyásom van. Csak reggel van egyszer ilyen.


Mitől lehet ez? Tudnátok nekem segíteni?


2009. máj. 14. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:
A luteális szakasz közepén a szervezet újra ösztrogént termel, ami a hömérséklet csökkenéséhez (akár a cover line alá) és újbóli 1-2 napos nyálkatermeléshez vezet. Ez a nyálka leginkább krémes állagú és nem jelez termékenységet. Ez a jelenség kb. egy idöbe esik egy esetleges beágyazódással, de ettöl független. Terhes és nem terhes nökben egyaránt elöfordul, nálad kicsit erősebb lehet...
2009. máj. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom és eddig a ciklusaimban ez be is jött, több krémes folyás formájában. De ez extra sok és nyúlós. Csak reggel. Picit sárgás barnás színezettel.
2009. máj. 14. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!