Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez a hónapom furcsa, lehetsége...

Ez a hónapom furcsa, lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
20 éves lányok vagyok 3 hónapja nem védekezűnk a párommmal,a múlt hónapban 12 napot késett akkor vettem tesztet negatív lett.Ez a hónapom furcsa egyszer bele is nyílalt a bal petefészkembe sajnos nem tudom a pontos idejét nem tulajdonítottam túl nagy jelentőséget neki, 30.-ára vártam helyette megjött 21.-én ami nem is lett volna furcsa volt már hogy hamarabb jött meg de nem egy napra :/ teggnap vagyis 27.-ún újból de csak maszatolok pecsételek más jele szinte nincs csak néha szédelegtem,nem tudom mi az oka,lehetséges a terhesség? :)
2011. okt. 28. 08:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátlót szedtél eddig? Mert ha azzal álltál le, akkor az felboríthatta a menstruációdat.

Ha nem, akkor sok dolog lehet. Akár hormonális probléma, akár ciszta, akár terhesség is. Szerintem vegyél egy tesztet, aztán menj el dokihoz, majd ő megmondja, mi lehet ez.

Szeretnétek babát? :)

2011. okt. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem szedek fogamzásgátlót sose szettem,babát nem igazán tervezzűk,de ha jönni akar akkor jöjjön :)
2011. okt. 28. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!