Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen hatással van a fogamzás...

Milyen hatással van a fogamzásgátló a mellette megfogant babára?

Figyelt kérdés

Gyógyszer mellett teherbe estem, nem hagytam ki, nem szedtem antibiotikumot sem, így meg sem fordult a lehetősége a fejemben és ezért nyugodtan tovább szedtem a tablettát a következő menstruáció időpontjáig...

Az orvosom azt mondta, hogy ez nagyon sokat árthatott a babának... Tapasztalatok? Vélemények?


2011. dec. 1. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2011. dec. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én meg pont úgy tudom, hogy nem árt. Pont ma is volt egy ilyen kérdés, és ott is írták ezt, meg sikerélményeket is, hogy teljesen egészséges gyermekük született.
2011. dec. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem ugyanezt kérdezték meg, csak a válaszolók hitték azt, és aszerint válaszoltak. De a lényeg, hogy nem volt semmi gondjuk abból, hogy tabi mellett fogant a babájuk.
2011. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is gyógyszer mellett lettem terhes! Gyönyörű, egészséges kislányom született 40. hétre! Azt hozzá kell tenni, hogy a mai gyógyszereknek már alig van hormontartalma, nem úgy, mint a régieknek! Kérdezz meg egy másik orvost is!
2011. dec. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy annyit ártott én ugyanígy voltam mint te és ma egészséges 5 éves fiam van!
2011. dec. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 F.B.I. ***** válasza:

Megnyugtatlak, hogy semmilyen hatással nincs a magzatra,mert a fogamzásgátlóban hormon van ösztrogén és progeszteron.

A terhességben pedig ,ahhoz, hogy fenntartsa magát a sárgatested, később a méhlepény Ösztrogént és progeszteront termel, de sokkal többet mint amennyi egy tablettában van. Szóval nem tudom, hogy milyen orvossal beszéltél, de gyalázat.

2011. dec. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindenki válaszát köszönöm, nagyon megnyugtattatok :)
2011. dec. 2. 17:48
 8/11 körömlakk válasza:
Sziasztok!Azt szeretném tőletek kérdezni akik itt válaszoltak meg a kérdezőtől is, hogy honnan jötetek rá hogy terhesek vagytok?a 7 napos szünetben rendesen megjött a vérzés?
2011. dec. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én nyaralni voltam mikor pont megjött volna úgyhogy szünet nélkül tovább szedtem hogy csúsztassam a mensit és a következő nem jött meg. 6 hetes voltam akkor tehát, még jó sok tabit beszedtem
2011. dec. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szia.nekem nem jött meg pedig görcsölgettem,aztán 1 hét késés után mikor hányingerem lett a kocsiban vettem tesztet!
2011. dec. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!