Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A fogamzásgátló abbahagyása...

A fogamzásgátló abbahagyása után mikortól kell óvszert használni?

Figyelt kérdés
Tegnap este már nem vettem be a gyógyszert.
2011. nov. 22. 07:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnél babát,jobb lesz ha abba hagyása után egyből használtok.Nehogy legyen egy nem kívánt terhesség.
2011. nov. 22. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia,elvileg az abbahagyástól számítva két-három napon belül menstruálni fogsz.Addig még véd a fogamzásgátló,ha jól emlékszem hét napig talán a gyógyszer abbahagyásától összesen.Hiszen akkor kellene elkezdened az új csomag szedését.utána már nem nyújt védelmet.Én amíg meg nem jön,addig nem védekeznék,hiszen eddig is így csináltuk és nyújtott védelmet,utána viszont védekeznék.Bocs a zavaros fogalmazásért,nem vagyok ma toppon.
2011. nov. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Attól a naptól már használjatok, mikor el kéne kezdened az új adagot. A 7 napos szünetben is még véd, hisz eddig is így volt.
2011. nov. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!