Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik véreztek a terhesség...

Akik véreztek a terhesség elején, mennyire volt erős a vérzés? És mennyi ideig tartott?

Figyelt kérdés
2011. dec. 1. 22:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szia, talán megjött...mégis babás vagy?


Hallottam pár sztorit!


A barátnőmnek mindkét terhességénél megvolt az utolsó vérzése, de az utána következő már nem jött....kiderült a dokinál hogy már akkor terhes volt mikor vérzett.


Van olyan aki az egész terhességet végig vérzi!


Van olyan akinek csak pár csepp vérzése vagy barnázása van.

2011. dec. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

szia!


Hát nem tudom h babás vagyok-e!

2. babával probálkozunk. Hétfőn volt egy halvány pozitív tesztem, szerdán elkezdtem barnázni de nagyon keveset csak a wc papíron volt. Ma jött eddig 3x kisebb rendes vér már, de ez sem az igazi mensi még mert nem jön folyamatában.

Dokimmal beszéltem tegnap magnerot-ot szedek napi 2db-ot és egyenlőre várnom kell hétvégéig hogy mi lesz. Ha begörcsölök akkor irány a doki azt mondta, ha nem akkor hétvégén teszt és kiderül.


De nagyon szeretném már h valami törénjen és nem ez a bizonytalanság! :(

Gondoltam megkérdezem volt-e már valaki hasonló cipőben!

2011. dec. 1. 22:33
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én első terhességemnél véreztem, 2-3 napig tartott, rendes vér volt csak sokkal gyengébb mint máskor,nem is tudtam,hogy terhes vagyok,csak aztán mikor a következő hónapban már egyáltalán nem jött meg akkor mentem dokihoz,és derült ki a terhesség.
2011. dec. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem a mensi idején nem volt vérzés, de az első 12 hétben 4-szer is. Pici mennyiségek, élénk piros, másnapra már mindig elmúlt. Viszont másik terhességemnél volt barnás is, pirosas is, minden nap egy kicsi, de 4-5 napig folyamatosan, és az a baba nem maradt meg.

Szedd a magnéziumot, mást nem tudsz tenni.Esetleg csinálj másik tesztet, mert ha erősödik, akkor az jó jel.Remélem minden rendben lesz!!

2011. dec. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm lányok! Csináltam reggel tesztet!

Amivel ma csináltam összehasonlítottam a korábban csináltal és egy leheletnyit talán erősebb!


viszont ebből a fajta tesztből 3x csináltam. Egyer du. nagyon halvány volt alig látsziott, másnap reggel ott teljesen negatív volt és ma reggel és a legelsőnél kicsit jobban látszzik de ez is nagyon halvány!


A dr. nőm azt mondta szerdán h csak vasárnap körül teszteljek mert ilyenkor nem úgy termelődik napról-napra a hcg és feleslegesen tesztelnék. (persze én türelmetlen vagyok) de megglátjuk


Reménykedem persze h esetleg velem is megesik h vérzés ellenére baba van, mert jóval kevesebb eddig mint a szokványos. De annyira nem élem bele magam sőt...próbálok úgy gondolni h nincs baba! :(


Ma megyek mert szüleimhez vagyok hivatalos a lányommal. Este jövök beszámolni h erősödött-e vagy sem egyenlőre!

2011. dec. 2. 07:33
 6/12 anonim ***** válasza:
Hogy vagy?
2011. dec. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

hali!


Hát ugyan olyan, nem igen fáj a hasam néha érzem a vérzés ugyan olyan jön-jön de nem sok! Azaz nincs meg úgy ahogy szokott az egyszer biztos!


Holnap csinálok reggel megint egyet h erősödik-e vagy milyen..bár tényleg nem fűzök sok reményt hozzá!

2011. dec. 2. 21:01
 8/12 A kérdező kommentje:

sziasztok!


Aki vérzett az elején terhesség alatt, miután elmúlt 2-3 nap után teszteltetek vagy honnan tudtátok hogy megmaradt-e a baba vagy elvetéltetek a vérzés alatt?


Nekem most kezd abbamaradni , de mondom eddig sem volt meg úgy mint szokott. Dr.nőt majd hétfőn hívom azt beszéltük meg, viszont foggalmam sincs hogy vajon honnan tudom h megmaradt-e vagy sem. gondolom egy tesztből!

2011. dec. 3. 19:23
 9/12 A kérdező kommentje:
Szur is most ismét a bal oldali petefékszem!
2011. dec. 3. 21:12
 10/12 anonim ***** válasza:

Én onnan gondoltam, hogy megmaradt, hogy egy nap után elmúlt a vérzés, és a tesztek meg egyre erősebbek lettek.

Bár ha jobban belegondolok, akkor a másik terhességem ami elment, ott is erősödtek a tesztek, és mégsem volt baba, csak petezsák. Szerintem ha csak enyhén vérzel, akkor a héten csak kellene, hogy lásson egy doki, mert így nem biztos, hogy minden ki tud ürülni, ha nincs baba, ha viszont van, akkor a doki ír fel gyógyszert.

Majd írd meg kérlek, hogy mi lett veled!

2011. dec. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!