Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen vetélésről soha nem...

Ilyen vetélésről soha nem hallottam, Ti?

Figyelt kérdés
6 hetesen elvetéltem, sokáig véreztem (darabos volt), aztán egy hét szünet, és újra sok vér. Ekkor közel egy hónappal a csökkenő HCG (vérvétel) után természetes úton távozott a petezsák és abban a magzat. Mivel külföldön élünk, itt más az egészségügy, azt mondták, kitisztul magától, nem is rendeltek vissza kontrollra. Soha életemben nem hallottam ilyenről azelőtt, iszonyúan megrázó volt, pláne hogy váratlanul is ért. :(((((((( Tapasztalatok? Vélemények?
2011. dec. 3. 22:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Volt benne részem,kétszer is.Az első jelentősebb vérzés után még hetekig megvolt a terhességem-az első esetben normálisan fejlődött a magzat,másodjára csak üres petezsák-és utána egy jelentősebb vérzés,mindkét esetben sürgősségi műtéti befejezés.Az első vérzések után azért nem volt műtét,mert a babát szerettem volna,és állítólag még esélyes volt,hogy megmarad.
2011. dec. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Nekem annyit állapítottak meg, hogy igen, látszik a vérvételből, hogy baj van, ezért vérzek. Közel egy hónap után távozott belőlem a petezsák, és azonnal kifakadt a magzat ahogy a kezembe vettem. Csinálnak még ezután kaparást? Mert hazamegyek az otthoni dokimhoz napokon belül.
2011. dec. 3. 22:13
 3/19 anonim ***** válasza:
De durva,még nem hallottam ilyenről...sajnállak nagyon,eltudom képzelni mit érezhettél...:((
2011. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom! :(((

Melyik országban élsz? Ultrahangot se csinálnak??

2011. dec. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Rena0102 ***** válasza:

nekem is lenne egy hasonlo problemam...sajnos a 6. heten ment el a babam, de ez igy kezdodott:mult penteken sajnos ma megtortent az amire nem szamitottam....semmim nem fajt, csupan vereztem, hajnali 3ota nem aludtam, aztan delben nagy nehezen lefekudtem pihenni, de fel2kor elkezdtem gorcsolni.elmentem pisilni es vereztem.aztan az utolso cseppek utan ereztem hogy valami nem ok, mert megindult fentrol valami, ami a baba volt....kicsit ossszecsusztam, mert megakadt a kijaraton a dolog es megfogtam hogy mi az...hat a babam, ami akkora kis csiko formaju, atlatszo rozsaszin volt es kb akkora mint a mutatoujjamon a korom...benne egy sotet folttal, ami a szive volt..a nyulvany vegen meg a petezsak es azon tovabb a kezdetleges koldokzsinor, meg egy kisujjnyi hosszusagu puha, szivacsos anyag ami tulajdonkeppen a mehlepeny kezdetleges kis darabja volt...tiszta ver volt, de a nagy ijedtsegben muszaly voltam megnezni mi is volt az igy megmostam es ez lett belole....nem tudom miert ver az isten, mert az elozo nem akart magatol elmenni, es abortusz lett a vege, ez a kis csoppem meg hiszen mindene megvolt, de megis elment....doki azt mondta hogy a mutet miatt nem maradt meg....ez van , ezt kell elfogadnom...

csak pillanatnyilag belepusztulok.....de rogton tavozott belolem a baba!!akkor van ilyen hogy csak egy honappal kesobb mint ahogy olvastam az elozo valsznal?ez hogy lehet?bocsi ha butasagot kerdezek, de probalok okosodni...koszonom

2012. jan. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Rena0102 ***** válasza:
mielott valaki megorrolna az elso baba miatt, ki kell hogy abranditsam, mert meg szerettem volna tartani, de a kedves anyos ellenem forditotta a fiat hogy biztos nem az ove a baba es nehogy mar elvalallja..ez 1,5 eve volt..azota uj kapcsolatom van, ahol a csaladaz elso neki is.nagyon megszenvedtem akkor az abortuszt, mert soha nem fordult volna meg a fejemben, ezert is kerultem egy ideig pszichologushoz...aki egyedul nevel gyermeket az tudja mirol beszelek hogy egy gyereknek csaladra van szuksege, nekem pedig a paromon kivul senki tamaszom nem volt akkoriban..szornyu dolog ez, de most megint megtortent, pedig vigyaztam ra es terhes vitamint szedtem a kezdetek ota hiszen mar eleg koran kiderult hogy van mert keszultunk ra a parommal es folyamatosan teszteltem.mig egy LH teszt pozitiv lett..utana napokon belul tobb terhes-teszt is...nem volt nalam boldogabb, de most csak egy ures kukanak erzem magam...
2012. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Rena0102 ***** válasza:
En jelenleg Angliaban elek, es itt felvilagositottak hogy a 10.hetig nincs is uh, de meg nogyogyasz vizsgalat sem...febr.16-ra kaptam idopontot elso nogyogy vizsgalatra..akkori szamitasok szerint lettem volna 11 hetes..vicc, mert eltorik a labad, gipszeltetni szeretnel es csak idopontra mehetsz dokihoz...ami kb egy het...bementem hogy elment a babam es mi tortent?csupan toroltek a febr.16.-os datumot es nincs vizsgalat, mert ez termeszetes...otthon kaphatunk verzescsillapitot, es megvizsgalnak mert lehet hogy mentheto a dolog..de itt...sajnos nem...:(
2012. jan. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Rena0102!

Én is Angliában élek jó ideje, és szintén kiakaszt ami itt folyik. Egyáltalán nem veszik komolyan a terhességet; ha megmarad,megmarad, ha nem,nem alapon állnak hozzá. Az itt leírt vetélésem után pár héttel újra teherbe estem, kb most 4-5 hetes vagyok, de pár napja most is vérzek, görcsölök. Vérvételen kívül semmit nem csináltak velem, kaptam görcsoldót, de ennyi. Ennek megint nem lesz jó vége, úgy érzem...

2012. jan. 25. 17:24
 9/19 Rena0102 ***** válasza:
Igen, es ez a legborzasztobb, hogy lehet hogy tudnanak meg segiteni, de nm hajlandoak segiteni rajtad!!legszivesebben kikaparnam a szemuket mikor vereztem es nem is erdekelte oket...azt elviselni hogy lenne esely a megtartasara de benned tudatosul, vagyis az agyilag is keptelen az ember elfogadni hogy nem marad meg...sajnalom nagyon az elozot, de remelem a mostani helyzeted sokkal jobban alakul.az elsonel en sem vereztem, de a masodiknal most elkezdodott...sajnos bennem van a felsz hogy mi lesz kesobb...de remelem minden jol alakul veled is!kitartas!!!
2012. jan. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nagyon szomorú,amit írtatok.Ilyen fejlett országban nem foglalkoznak ezekkel:(
2012. jan. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!