Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallottam már olyat, h valaki...

Hallottam már olyat, h valaki fog. Gátló mellett esett teherbe! Ez hogy lehet? Befolyásolható tényező lehet a stressz pl?

Figyelt kérdés
Az elmúlt időkben gyakran kavarog a gyomrom,de ezt az idegeskedésnek tudom be.Cypromix tablettát szedek 3 éve és igaz,sokat stresszelek és egy éve volt egy LLETZ műtétem,de nem gondolnám,hogy ezek a dolgok befolyásolják a gyógyszer hatását!Csak már mindenen parázok,és kérnék véleményt,hogy szerintetek valóban csak a stressz az oka az émelygésnek?
2011. nov. 23. 21:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szia.Sajnos én is gátló mellett estem teherbe
2011. nov. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
sajnos?
2011. nov. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
De magyarázza már el nekem valaki,hogy ha minden nap ugyanabban az időben pontosan veszed be a gyógyszert,soha nem hagy ki egy szemet sem,akkor mi lehet a hiba,hogy teherbe esik valaki? mert ennyi erővel nincs értelme gyógyszert szedni...Meg gyakran görcsölget a hasam,az lehet a méhszájműtétem miatt vagy mert nehezeket szoktam emelni,vagy ez utalhat cisztára,vagy terhességre,vagy mi?Mert már mindenben rémeket látok!
2011. nov. 23. 21:36
 4/26 anonim ***** válasza:

Szia.

A fogamzásgátló tablettáksem biztosítanak 100% védelmet,de mégis biztonságosabb,mint az óvszer.Érted?A fog.tbinál sok tényező lehet,pl antibiotikum...de még a stresszről én nem hallottam,pedig egészségügyből érettségiztem.

Üdv

2011. nov. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Persze,tudom a stressz mint befolyásoló tényező hülyén hangzik,de hát az ember már néha mindenre gondol...
2011. nov. 23. 22:42
 6/26 anonim ***** válasza:
befolyásoló tényező lehet: hányás, hasmenés, antibiotikum, egyéb gyógyszerek, ill. ha valakinek egyszerűen nem hat(hallottam már ilyenről is, gondolom valamelyik alapanyagára érzékeny, így nem hatásos), de stressz tuti nem! Sőt, ha sokat stresszelsz, nehezebb is teherbe esni! :)
2011. nov. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Természetes,de nyugi nem számítassz mániákusnak:D XD

Ismerek egyébként sok olyan nőt aki gyógyszer mellett lett terhes.És amúgy ellene lennél egy babának?Bocsánat,ha indiszkrét voltam.

2011. nov. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Ja hát ezeket az alap dolgokat én is tudom,hogy ha 12 órán belül van hányás vagy hasmenés akkor nem szívódik fel vagy hasonló.hát lassan 24 leszek,a környezetemben sokaknak már van gyereke.Én is elgondolkodok néha,de a párommal csak rövid ideje vagyok együtt,és még lelkileg nem értem meg az anyaságra azt hiszem és amíg az anyagi háttér nincs meg,azt gondolom,felelőtlenség gyereket vállalni! És nem voltál indiszkrét :),köszi,hogy nem néztél hülyének!
2011. nov. 23. 23:04
 9/26 anonim ***** válasza:
54%
Igazán nincs mit.És hidd el,hogy a mai világban nagy szó,hogy ha valaki azt mondja,hogy anyagi háttérre szeretne babát szűlni,mert sok hülye luvnya csak úgy potyogtat felelőtlnűl...és persze van a sok sok normális édesanya,hál istennek mondjuk tőbben is vannak:D
2011. nov. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
hát tudod én azt gondolom,hogy nem a segélyekből szeretném nevelgetni /mert abból nevelni nem,csak nevelgetni lehet/a gyermekemet.Majd ha pár év múlva még mindig szép és jó lesz minden a párommal ,a kapcsolatunk stabil lesz,az anyagi feltételek meglesznek,akkor majd azt mondom,hogy igen,jöhet a baba.De mindenképp csak egyet szeretnék,mert ha mégsem vet majd fel minket a pénz egy gyereknek azt gondolom még ha szűkösen is,de mindent meg lehet adni! Ez a meglátásom,bár sokan ezért akár támadhatnak is,de én azért nem szülök 4-5 gyereket,hogy felvegyem utánuk a pénzt mint ahogy sokan teszik! szóval párom már 30,elvált,ő azt mondja,ha akár most esnék teherbe se bánná,de én még azért ezt felelőtlenségnem tartanám!
2011. nov. 23. 23:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!