Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szedjem a Closty-t vagy ne?

Szedjem a Closty-t vagy ne?

Figyelt kérdés
Van peteérésem, UH kimutatta, 3 hónapja próbálkozunk még csak, és a dokim javasolta, hogy szedjem. Van egy babám, nála is szedtem, első hónapban megfogant. Viszont most nem tudom mit tegyek, ha van egy választásom, ikreket nem szeretnék. (persze ha jönnének, örömmel fogadnám) Mi ennek az esélye? Szedjem vagy ne?
2011. dec. 4. 02:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is úgy tudom, hogy nagyban fokozza az ikerterhesség kockázatát.

Szerintem még várj vele pár hónapot, ha nem szeretnél ikreket.

2011. dec. 4. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia.Én is szedem most a clostyl-t.(korábban nélküle lettem babás).

Nem volt peteérésem ezért kaptam.A 2.hónapban már anélkül is volt pé.m,de babás az első 3hónapban nem lettem.Most újra szedtem,dec.17.re nem várom.

Miért akarja a dokid,hogy szedd,ha volt pé-d,azt nem kérdezted?Nem lehet,hogy kevés tüsződ ért és csak rásegítésnek gondolja?Ha igen,én beszedném a helyedben.

2011. dec. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem inszeminációm volt most a második, és nem szedtem, mert mindig szépen megnő magától is 1 vagy kettő pete, ezért csak fölösleges hormon, és hát én sem szeretném növelni az ikerek kockázatát, szóval szerintem ne szedd :)
2011. dec. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Való igaz, nekem 1 hónap Closty kúra után 2-es ikreim születtek. Az ismerőseim körében még 3-man vagyunk így, ikrek elsőre mindenkinél :-) De nagyon jó , nekünk ez a természetes szitu ...el nem tudom mondani milyen jó volt mikor születtek, gemini 1. és 2 perc után gemini 2. ha rá gondolok, szite pityergek most is :-D
2011. dec. 7. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha az orvosod javasolta hogy szedd, akkor be kellene venned. Valószínűleg ő okosabb, mint mi...

Én is szedem, ez az első hónapom vele. Vasárnapra nem várom.

:)

2011. dec. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az első babámnál 1 hónapig szedtem és rögtön meg is fogant! Akkor nem lettek ikrek, de nem is lett volna gond, ha most az lenne, kicsit húzós lenne 3 pici egyszerre.
2011. dec. 7. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!