Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sokan írták, h az 1. closty...

Sokan írták, h az 1. closty mentes hónapban jött össze a baba. Ezt hogyan értitek?

Figyelt kérdés
Meddig szedtétek a gyógyszert?
2011. okt. 25. 18:39
 1/3 sumergo ***** válasza:

Általában 3 egymást követő ciklusban szokták szedetni a dokik a gyógyszert, és sokaknak ezalatt a 3 hónap alatt nem sikerül a terhesség, viszont a következő hónapban, mikor már nem szedik a gyógyszert, mert éppen szünetet tartanak, akkor jön össze a baba. A Closty ilyen hatású is lehet. Sok sikert!


38+2 hkm (lombikos)

2011. okt. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

A 3. clostys hónapomon vagyok már túl, eddig sajnos sikertelenül. Most az esküvőnket tervezzük de félek, hogy nem lesz családunk, mert nem tudok teherbe esni. Engem nagyon bánt és tudom, hogy őt is de beszélni nem akar róla. Nekem reménytelennek tűnik.

2011. okt. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a gyógyszer nem mindenkinek segít.Van akinek első hónapban sikerült,de tudok olyat is,aki a 3. kúra után gyógyszermentes hónapban lett terhes (3hónap closty aztán 1hónap szünet és még 2 ilyen periódus).Szóval nem add fel,ha első 2-3hónapban nem sikerül.Nekem egyébként lett pé.m,de babás nem lettem.
2011. okt. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!