Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges ovuláció az alaphő...

Lehetséges ovuláció az alaphő megemelkedése nélkül? Vagy csak pé volt, de esetleg nem lökődött ki a petesejt, és ezért nem emelkedett meg a hőm?

Figyelt kérdés

5 napja nagyon fájnak és érzékenyek a melleim, és most éjjel már aludni se bírtam rendesen, mert akárhogy fordultam, fájt a csípőm, meg a hátam alsó része.

...nem tudom, hogyan hozzam összefüggésbe a dolgokat. Ti mit gondoltok erről?

Köszi a válaszokat!


2011. dec. 5. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szabályoknak megfelelően 3 féle képen is megemelkedhet egy görbe, ami visszamenőleg bizonyítja, hogy megtörtént az ovuláció.

Ha nincs semmiféle elmozdulás, akkor ovuláció sem volt még, az biztos.

Ha linkelsz egy görbét, talán konkrétabbat is tudok mondani.

2011. dec. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ez az éppen aktuális hőgörbém, de a ciklus hosszán ne lepődj meg, sokszor kitolódik az ovum akár a 40-45. nap körülre is...

A 22. cn-on hajnalban arra ébredtem, hogy nagyon erősen beleszúrt a petefészkembe, meg is ijedtem! Viszont azt hittem, hogy majd szépen felmegy a hőm, és ott is marad. Ezzel szemben vissza leesett, mára viszont tényleg a béka feneke alá süllyedt...


[link]

2011. dec. 5. 12:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát ovud az nem volt még, ez biztos.


Ha még nincs folyamatban, én ilyen hosszú ciklusokkal biztosan elmennék dokihoz.

(A dokim szerint a 20-40 nap közötti ciklus számít normálisnak)

2011. dec. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Magam is úgy gondolom, hogy még nem volt ovu, ergo most lesz, éppen ezért nem értem, mitől lehetnek a fentebb említett tüneteim... És igazából ez az, ami konkrétan érdekelt volna.

(Hosszú évekig jártam/tunk orvoshoz több-kevesebb sikerrel, momentán annak is örülök, hogy egyáltalán képes vagyok spontán peteérést produkálni, a korom ellenére.)

2011. dec. 5. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!