Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor van OVULÁCIÓ? Mikor...

Mikor van OVULÁCIÓ? Mikor leesik a hő, akkor már kiszabadult a petesejt, vagy most hogy van ez a hőmérőzés? Hasgörcseim megszüntekreggelre, ma 36,4-et mértem, előtte 36,8volt mindig a reggeli hőm.

Figyelt kérdés
Csak nem értem,mert ma már több a hüvelyváladékom sűrű krémes(nekem sosem tojcsis),a méhszájam zárt kemény nehezen elérhető.Sokan azt írják,hogy most kell együtt lenni a párommal.De mi 3napig mostanáig együtt voltunk,ma nem tudunk együtt lenni..Szerintetek beérhetnek,vagy elélhetnek addig a kiskatonák mire odaér a petesejt?
2010. nov. 23. 06:47
 1/5 anonim ***** válasza:
56%

Amikor leesik a hő, az a tüszőrepedés. Amikor újra megnő, az a peteérés, a pete kiszabadulása.

Nekem akkor sikerült, amikor épp lent volt a hőm. Fiú lett.

Nem akarlak elkeseríteni, de a 3 nap nagyon sűrű. Két naponta jobb együtt lenni, mert a sperma ekkor jobb minőségű.

De azért szorítok!


Ha ma nem tudtok együtt lenni, akkor holnap pont jó lenne!

Hátha menni fog!

2010. nov. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocs, de az első elírta a sorrendet... A tüszőrepedés a vége a folyamatnak és a peteérés egy folyamat. A PETEÉRÉS NEM EGYENLŐ A PETE KISZABADULÁSÁVAL.Tüszőrepedéskor szabadul ki és a ciklus első felében folyamatosan érik, növekszik. Hogy a tüszőrepedés pedig tényleg meg volt e azt majd 4 nap múlva tudod, ha holnap felmegy a hőd és fent is marad.
2010. nov. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!Még azért írhattok,ha van vélemény:)

Mennyi idő alatt szabadul ki a petesejt a tüszőből,ha az megreped?

2010. nov. 23. 10:16
 4/5 anonim ***** válasza:
A pozitív ovuteszt ha jó időben kapod el, jelzi az LH csúcsot ami azt jelenti ha minden jól megy 24-36 órán belül kiszabadul.
2010. nov. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Ma reggelre 36,9re felment a hőm.Ennek örülök.Csak azt nem tudom,hogy a kiskatonák meddig élmek el bennem..remélem megvárták a petémet még kiszabadult,mert tegnap nem tudtunk együtt lenni
2010. nov. 24. 06:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!