Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A 10-es érzékenységű teszt...

A 10-es érzékenységű teszt mikor ad pontos eredményt? Hány nappal a kimaradt menstruáció előtt?

Figyelt kérdés
2011. dec. 5. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A beágyazódás után 1-2 nappal.

Csak tudd, hogy az mikor volt...

A beágyazódás 7-12 nappal a megtermékenyülés után van. A megtermékenyülés meg akár az aktus után 3-5 nappal is lehet, ha akkor van peteérés.


Ezért mondják, hogy minden bizonytalansági tényezőt összeadva a következő esedékes menstruáció idején érdemes tesztelni. Ha késői peteérés van, még így is lehet negatív annak ellenére, hogy baba van...

2011. dec. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pontos eredményt csak akkor ad, ha már meg kell jönnie, vagy késik. Előtte csak van esély rá, de nincs garancia arra, hogyha valóban azért negatív, mert nincs terhesség. De szerintem max 2-3 nappal előtte érdemes, és mindenképp reggeli első vizelettel.
2011. dec. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem reggeli első vizeletből 3 nappal nemvárt előtt lett egyértelműen pozitív a 10-es erősségű teszt-
2011. dec. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 5 nappal előtte lett halvány pozitív.
2011. dec. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!