Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 32. ciklusnapon vagyok, nem...

32. ciklusnapon vagyok, nem tudom, hogy mikorra ne várjam, szerintetek azért teszteljek egyet? Érdemes?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mikorra ne várjam, mert az előző ciklusom 48 napig tartott. Elötte 29-30. napra jött meg. Érdemes tesztelnem mondjuk holnap reggel? Vagy teljesen felesleges ilyen rendszertelen ciklusnál egyáltalán reménykedni is, hogy babás vagyok. Semmi tünet, mégcsak megjön érzés sincs. Viszont nagyon feszült voltam már múlt héten is, meg most is.
2011. dec. 5. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindig rendszertelen volt, vagy csak a múlt hónap sikeredett olyan hosszúra? Szerintem megpróbálhatsz egy tesztet. Szorítok!
2011. dec. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csinalj egy tesztet attol hogy nincs terhes tuneted attol még johet a baba.
2011. dec. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez az 5. hónapunk mióta próbálkozunk, az első 3 ciklusom 29-30 napos volt, a 4. sikerült 48 naposra és most nem tudom, hogy csak egy kivétel volt és most normálisan jön-e meg, vagy most is elhúzódik 50 napra... Holnap lehet, hogy megpróbálok egy 10-es tesztet. Annyira örülnék, ha karácsonyra ezzel lephetném meg a férjemet.
2011. dec. 5. 13:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tesztelj!
2011. dec. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!