Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, ha két nappal a...

Normális, ha két nappal a halvány pozitív teszt után az újabb teszt (ami már 10-es erősségű) még mindig halvány? Határozott csík ugyan, de halvány.

Figyelt kérdés
2009. máj. 15. 09:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

szia, én a nem várt utáni első nap 10essel halvány szintén határozott csík, ez kedd volt, ma 20assal teljesen ugyanolyan színű lett mint a kontroll csík,

de szerintem ami nálad van az is jó, milyen volt az első teszt?

első babámnál az általad leírt dolog volt kb egy hét múlva lett erősebb a csík ugyanazon a teszten

2009. máj. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az első tesztem Gabriel volt, a második One Step. Ugyebár a Gabriel 25-ös, a One Step 10-es. Mondjuk nem hasonlítottam össze, mert a Gabrielt már kidobtam, lehet, hogy egy kicsit haloványabb volt, mint a második, de ezt már nem fogom biztosra megtudni.
2009. máj. 15. 10:10
 3/12 anonim ***** válasza:
kedden én is one steppel csináltam, ma gravi-hcg vel, mennyi idős lehetsz?
2009. máj. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
vagy hanyadik napon vagy?
2009. máj. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Ma vagyok a 34. napon, a ciklusaim 29-33 naposak szoktak lenni, (amúgy 29-31 nap, de az előző hónapban volt 2 nap késésem, most először). Akkor nem teszteltem, mert nem éreztem úgy, hogy teherbeestem volna, viszont mostanság egyfolytában szédülök, éjjel meg nem tudok aludni az émelygéstől, úgyhogy úgy gondoltam, hogy most tesztelek.


Szerintetek még pár napot számoljak rá, és akkor próbáljam újra?


És a One Step neked nem volt halvány?

2009. máj. 15. 10:20
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nekem úgyanígy volt ( persze én is aggódtam:)A kimaradt menstruáció után 1 nappal qupidoval ( 10-es erősségű ) halvány második csíkos lett a tesztem. Következő nap csináltam egy gravi hcg-t ( 20-as), ami szintén halvány csíkos volt. Szerettem volna egy "rendes" pozitív tesztet így 5(!) nap múlva csináltam egy gabrielt, ami éppenhogy pozitív volt. Teljesen kiborultam, de úgy tűnik, hogy mégis rendben minden. Dobog a szíve és szépen fejlődik a babánk:)
2009. máj. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szia, mindegyik én voltam, halvány volt, de jól látható, terhes vagy ha ott van, lehet hogy nálad lassabban növekedik a hormonszint, 1 hét múlva már erősebbnek kellene lennie
2009. máj. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a bíztató szavakat, nagyon aranyos vagy :)
2009. máj. 15. 10:30
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ugyanez a kérdésem, hogy 2 nap után is halvány. Nálad mi lett végul? Remélem minden rendben!!!!
2009. jún. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Szia,


Holnap a 9. hétbe lépek:) Sajnos voltak gondok, begörcsöltem, véreztem, így itthon kellett lennem két hétig, és utrogestant használok. Mostmár minden ok. Mondjuk ez a gond nem függött össze ugyebár a tesztel. Nyugi, tuti, hogy várandós vagy :)

2009. jún. 13. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!