Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz-e, hogy pé-kor jobban...

Igaz-e, hogy pé-kor jobban kívánjuk a szexet?

Figyelt kérdés
Nálam 2*van olyan nagyon kívánós időszakom,középidőben 3-4napig meg menszikor. Akkor mikor szexeljünk babócáér?
2009. máj. 15. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
igaz :) a középidős a babós, a második (nálam is van) szerintem csak az új ciklus miatti hormonátrendeződés miatt van, abból általában nem lesz baba.
2009. máj. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mensikor én is nagyon kívánom a szexet. Azt hittem ez nem normális dolog, de akkor megnyugodtam. Nekem egyébként a Jónás-napjaim rendre mensi alattra esik. De még nem próbáltuk, szerintem tök képtelenség, hogy akkor legyek terhes. A férjemnek amúgy sem tetszik az ötlet, hogy most szexeljünk.
2009. máj. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez teljesen így van. Én alig kívánom a szexet egész hónapban, viszont középidőben pár napig, meg vagyok veszve! Így történt, hogy már 2x is havi 1x szexeltünk akkor, mikor nagyon kívántam és mindkettő alkalomból baba lett!

Mióta terhes vagyok, szinte egyáltalán nem kívánom a szexet, valószínű azért, mert nincs is pém.

2009. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van. Félidőkor én is meg tudnék veszni a szexért, menstruáció előtt meg jól elvagyok nélküle. Ovulációkor az ösztrogénszint is magasabb, és a nemi szervek is vérbőbbek, érzékenyebbek, könnyebben izgathatók. Jól ki van ez találva. :-)
2009. máj. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!