Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Védekezzünk, vagy ne?

Védekezzünk, vagy ne?

Figyelt kérdés

Márciusban felfüggesztettem a fogamzásgátló szedését, ugyanis babát szeretnénk. Azóta nem jött meg a menstruációm (51 napja).Na most akkor mi legyen?

Attól, hogy nincs menses eshetek teherbe nem?

Mit gondoltok, kell várnom 3 hónapot??


2009. máj. 15. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
azért pisilj egy tesztet hátha már nem kell gondolkodnod ezen a kérdésen:-)
2009. máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha babát szeretnétek, akkor hajrá, ne védekezzetek... a peteérés előbb van, mint a menstruáció, tehát igen, lehet teherbe esni mensi előtt is. ma született meg a barátnőm lánya hat (+kilenc) hónap mensi nélkül...
2009. máj. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ha babát szeretnél,akkor nem kell védekezni.Szedjél Vita Caps Méhpempőkapszulát,az segit minden esetben!

Sok sikert!

2009. máj. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez a gond nálunk, én április elején hagytam abba, de még szoptatok, így nem jött meg:( Viszont próbálkozunk azért, hátha sikerül. A három hónapos kihagyás nem szent írás. Szorítok nektek!
2009. máj. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi csajok, bÍztató, amit mondtok!

Egy hete voltam nőgyógyásznál, megvizsgált kézzel és azt mondta,hogy terhes nem vagyok(bár nem tudom, hogy mennyire tuti amit mond). Azt is mondta, hogy június végéig védekezzünk, addigra kiürül a gyógyszer.

Persze, ha véletlenül teherbe esnék,akkor se lenne gáz, mondta ő. Kérdeztem, hogy akkor meg minek védekezni, ő meg azt válaszolta, hogy ez szabály.

2009. máj. 15. 16:29
 6/7 anonim ***** válasza:

Amint nem szeded a gyógyszert, nincs a testedben idegen hormon sem, tehát nincs minek kiürülnie. Viszont a hormonháztartásod eddig fel volt függesztve, és a gyógyszer dolgozott helyette, ennek kell helyrejönnie. Ha magától nem jön meg a vérzésed, akkor lehet, hogy peteérésed és ovulációd sem volt, ezt ilyenkor gyógyszerrel szokták megindítani. Hőmérőzöl? Az eldöntené a kérdést.


Ha nem védekeztek és a baba megfogan, semmi baja sem lesz attól, hogy eddig gyógyszert szedtél.

2009. máj. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem ne védekezz,mert lehet akkor meg nem fog összejönni a baba.A méhpempőkapszulát is azért irtam,mert az stimulálja a szervezetet és a méreganyagok ürülését is segiti,tehát semmi kár nem következik be a babánál,ha terhes is leszel!Sok sikert!

2009. máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!