Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lennék? Gyomorégés...

Terhes lennék? Gyomorégés mint terhesség jele?

Figyelt kérdés
Októberben mensim elmúlása után 3nappal védekezés nélkül voltunk együtt a barátommal. Novemberben 25. kellett volna megjönnie, de nem jött meg csak 2 napig barnáztam. Reggeli rosszulétem nincs. Bár az étvágyam megnőtt, szédelgek, sajnos cigizem viszont nem kívánom már egyáltalán, és ami nagyon furcsa, hogy egésznap gyomorégésem van és lefekvéskor a derekam iszonyatosan fáj.
2011. dec. 6. 21:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a mensi előtt 4-5 nappal égett a gyomrom, ami rám nem jellemző. De akkor minden nap égett. Nem is jött meg. Azon kívül semmi más tünetem nem volt. És az is utána elmúlt hamar. Úgyhogy nálam jel volt. Miért nem tesztelsz?
2011. dec. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Volt már mikor volt ilyen velem. De holnap tesztelek, csak kiváncsi voltam. :)
2011. dec. 6. 21:44
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem kb ilyen tüneteim voltak a terhességem elején. Azért majd írd meg mit teszteltél. Mire szorítsunk?
2011. dec. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szorítsatok, hogy 2 csík legyen :)
2011. dec. 6. 22:26
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem is égett a gyomrom, ez tünet volt :D

8hós fiúcska mamája

2011. dec. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nah pontosan ez volt az amit mar alig birtam terhessegem alatt,.csak is a gyomrom egett ,.derekam is csak az elejen fajdogalt ,.szerintem pocak lakos leszel :-)szoritok:-)2 hos kislany anyukaja
2011. dec. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak a 15. hét után kezdődött a gyomorégés.
2011. dec. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
teszteltél?
2011. dec. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is égett a gyomrom mielőtt megkelett volna jöjjön. Nem is gondoltam, hogy baba. Kb 10 hétig ki is tartott.
2011. dec. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na mi lett??? Örülhetünk?
2011. dec. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!