Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség tünete gyomoré...

Lehet terhesség tünete gyomorégés és hasmenés? 12-dikére nem vártam.

Figyelt kérdés
Ma 30-dik napos vagyok,még nem mertem tesztelni,annyira félek már a látványtól!!"1 csík" néha úgy érzem fordul egyet a gyomrom és jön minden,és nagyon ingerült vagyok,2-dik hete érzem ezt a mindjárt meg jön érzést,ennyi az egész.Véleményetek??
2009. jún. 15. 10:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A tünetek sokaknál másképp jelentkeznek.

Mellfeszülésed esetleg nincs a mell külső oldalán?

Szerintem tesztelj, az a legbiztosabb.

Sok sikert, és kívánom, hogy két csíkos legyen a teszted!

2009. jún. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
lehetnek ezek babás tünetek! tesztelj! megy a drukk
2009. jún. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A mellem nem fáj kicsit érzékeny,inkább mintha nőtt volna.A hasam is olyan telt érzést ad.Most már mutat a teszt valamit vagy inkább orvoshoz menjek??
2009. jún. 15. 10:53
 4/13 anonim ***** válasza:
Mióta megy a hasad?
2009. jún. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szombaton volt egy alkalom reggel,és ma reggel.Tehát nem folyamatos.ugyan úgy étkezem semmit nem váltotattam.
2009. jún. 15. 11:00
 6/13 anonim ***** válasza:
Szia.Én is 12.-re nem vàrtam.Nagyon sokat jàrok pisilni ,midjàrt megjön èrzèsem van màr 10 napja a melleim nagyok, èrzèkenyek ès fàjnak. Tesztelünk együtt szerdàn ?
2009. jún. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
RENDBEN:)))SZERDÁN TESZT HAJNALBAN!!!:)))) DRUKKKKK....
2009. jún. 15. 11:41
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!Én csak le szeretném irni Nektek,hogy én 13-ára nem vártam,és tegnap reggel kétcsikos lett a tesztem:)

Teszteljetek majd szedán,és annyira lesz ISTENI a napotok,mint az enyém tegnap!POZITIV TESZTET MINDINKINEK,AKI SZERETNÉ!!!!!!!

2009. jún. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A 11.32-es vagyok . Drukkolok èn is nagyon mindkettônknek ,remèlem együtt örülünk majd. Az elôzô kedves vàlaszolònak pedig nagyon gratulàlok !!!

Szilvi

2009. jún. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
A hasmenéses szerdai tesztelő:))) Gratulaaaaa... a babáhoooooz:))))de jóóóóó:)))itt is egy kis jövevény!!!!
2009. jún. 15. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!