Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyinek kell lenie a TSH-nak...

Mennyinek kell lenie a TSH-nak terhesség létrejöttéhez?

Figyelt kérdés
Pár kérdéssel lejjeb azt irták, hogy 1 körül kel lenie, nekem 1,730mlU/l. Ez már nem jó?
2011. dec. 7. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia. Bár nekem lenne ennyi. Ez az érték tökéletes. 2 alatt kell lennie. Te rendszeresen nézeted a vérképet?
2011. dec. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na hát erre most mondanom kell valamit csajok! Nekem 16 éves korom óta alulműködik a pajzsmirigyem. Akkoriban még 100 körül is volt, mostanában általában 6 egész valamennyi és most estem teherbe így. Sőt már van egy 3 éves makk egészséges kisfiam is és soha nem iparkodtunk, mindkettő véletlen csúszott be egyetlen alkalom alatt amikor nem védekeztünk. Így terhesen persze megemelt hormonpótlást és jódot is kapok. de amúgy én ugy tudom, hogy nem a teherbeeséssel van a gond TSH esetén, hanem magasabb a vetélés kockázata, ha a pajzsmírigy nincs megfelelően kezelve. Egyébként a tiéd tökéletes.
2011. dec. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat most megnyugodtam egy kicsit hogy ez legalább jó. PCOS vagyok

Hát amikor az orvos küld de évente 1x mindig nézi. Főleg most mert tesót szeretnénk a fiunknak és már 1,5 éve nem sikerül:(

2011. dec. 7. 20:18
 4/4 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Ez az érték már belefér, elvileg már teherbe lehet vele esni. :-)

Viszont amint pozitívat tesztelsz, ellenőriztetni kell a TSH szintet, mert a terhesség miatt ez is változik.

2011. dec. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!