Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol mérjem a hőmet melyik a jobb?

Hol mérjem a hőmet melyik a jobb?

Figyelt kérdés
mert nekem szájban olyan alacsony. nektek bevállt szájban?
2008. márc. 25. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem. Félek, hogy összeroppan. A doki hüvelyt javasolt. Ott tuti nem mozog és az igazat mutatja.
2008. márc. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyben, a ciklus második felében mértem már 37.6-ot is, és pedig nem is voltam beteg.
2008. márc. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyben nekem is magasabb mint hónaljban. Hüvelyinél melyik az érték ami utalhat babára vagy ez mindenkinél más? Nálam napok óta 37, 2. a mesim meg késik.
2008. márc. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A hüvelyben mért érték a valós, és megbízható! Ha a hőd nem megy le 37 (vagy körüliről) és még késik is, akkor nagy a valószínűsége a babának, de azért várj még pár napot, aztán tesztelt, majd írd meg mi lett! Szorítok Nektek! Próbáld meg azonos időben, ugyanazzal a hőmérővel - higanyossal - ébredés után, még mielőtt kikelnél az ágyból és hüvelyben! Jó méregetést! Szorítok!
2008. márc. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!