Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik a jobb? Reggel én...

Melyik a jobb? Reggel én 6:50-kor kelek, azonban a párom 5 óra körül. Gyakran felébredek vele is, néha rögtön visszaalszom, néha dühödten forgolódok, hogy nem sikerül visszaaludnom. Mikor mérjem a hőmet?

Figyelt kérdés
5-kor nincs meg a 6 óra alvás, de ugyebár az az ébredésem. Viszont azt is mondták, hogy ugyanabban az időben mérjem a hőmet. Ha akkor mérem, mikor nekem kell kelnem, vagy már régebb óta ébren vagyok, vagy nem először kelek. És ugyebár még ott van az is, amikor nem ébredek fel a párommal. Már tiszta dilis vagyok ettől a hőmérőzéstől, ma dühömben sírtam is, amiért nem tudtam megint normális értéket mérni, mert reméltem, hogy visszaalszom, de nem sikerült. Megmértem mindkétszer (bár az első mérésem előtt eltelt vagy 20 perc az ébredéstől számítva), két tized eltérés volt a kettő között, 36,3 és 36,5, mikor a cover line-om 36,4 celsius. :(((
2009. máj. 4. 16:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálam is ez van, a párom 5 fél 6 felé kel, én 6-kor nem kelek csak hőmérőzök. Nálam a pillanat dönt, ha érzem, hogy nem tudok visszakómázni, mert nagyon magamhoz tértem, akkor inkább előbb mérek, mert a forgolódás csak ront a helyzeten, ha pedig visszaalszom 10 percen belül akkor 6-kor mérem. Nekem még különösebb eltérést ez nem okozott. A napokban 9-kor mértem, mert későn feküdtem le, akkor valóban nagy különbség volt, akkor ráadásul sokat forgolódtam, de fél vagy 1 óra nem okoz akkora eltérést.
2009. máj. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ, azt hiszem megfogadom, és én is hasonlóan járok el, mint te.
2009. máj. 6. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!