Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Közvetlen menzesz után lenne...

Közvetlen menzesz után lenne a peteérésem? Ezért nem sikerült eddig a baba? Kép lent!

Figyelt kérdés

Tegnap még megvolt a mensim, és ma reggelre leesett a hőm, ezért úgy döntöttem kipróbálom a frissen rendelt ovutesztet! (Eddig nem használtam, csak hőmérőztem)


Halványan már ott van a másik csík, de tudom hogy az még nem pozitív, csak az a kérdésem, hogy ilyen korán lenne peteérésem, hogy máris közeleg? Vagy benne van a szervezetemben ez a hormon állandó jelleggel és azért jelenik meg a tesztcsík? Érdekes mindenesetre mert, kb akkorra várom az ovut, amikorra a ciklus.hu is mutatja.

Lehet, hogy nem akkor van peteérésem és ezért nem sikerül 4. hónapja a baba?


Itt a görbém is meg a teszt is!


Görbe:

[link]


Kép a tesztről:

[link]


[link]


2011. dec. 8. 10:03
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Jah azt nem látjátok, hogy a ciklus.hu 12.-ére mutatja a peteérést az FF meg 17.-ére!! Bocsi lemaradt...:)
2011. dec. 8. 10:06
 2/11 anonim ***** válasza:

Az ovutesztet akármikor csinálod az így néz ki mint a képen.

Innentől kezd nézni a hődet, és középidőben tesztelj.

Persze hogy benne van a hormon a szervezetedbe, csak ovuláció idején emelkedik meg a szintje, amitő erős két csíkod lesz

Mi 4 ÉVIG próbálkoztunk, mindent kipróbáltam amit lehetett, tehát ezeket is profi szinten űztem.

Ha olcsón be tudsz szerezni LH teszteket érdemes úgy megnézni van-e ovud. + vérvétel + pajzsmirigy vizsg+hüvelyi uh megnézni hogy minden oké.


Itt nézelődj:

www.babatervezok.otthona.net

2011. dec. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%

Ne haragudj, de ez még nem görbe. Ez a menzesz alatti hőid ábrázolása.

A szeretkezéseket ne az ovu idejére tartogassátok, hanem rendszeresen bújjatok össze, és akkor nem fogjátok elkerülni az ovut!

Amúgy pedig 4 hónap után nem szabad ilyen tudatosan szervezni a babaprojektet, ilyenkor még élvezni kellene.

2011. dec. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Örülök az olyan válaszoknak amik nem a kérdésre felelnek! De mindenesetre kedves utolsó köszönöm a kioktatást, csak tanulni szeretnék, hogy értsem, ezért kérdeztem meg, de ha gondolod az előző IGAZI görbémet is belinkelhetem neked, ha érdekel, nem tehetek róla, hogy még csak 8.-a van! :)
2011. dec. 8. 10:41
 5/11 anonim ***** válasza:
29%

1. ember legyen a talpán aki ennyi infóból a kérdésedre fog válaszolni.

2. egy teljes görbe többet mondana

3. látszik ezen a görbedarabon, hogy pl menzesz előtti 3 napban nem volt aktus. Ha gyanítod, hogy akörül van, akkor márpedig akkor is össze kell feküdni.

4. a 4 hónap az SEMMI.

2011. dec. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: Ezeken a vizsgálatokon idén egyéb okokból átestem, így most tudom, hogy teljesen egészséges vagyok.

Köszönöm igen erre voltam kíváncsi, hogy bármikor csinálnám ezt mutatná? De most már ezt is tudom :D

2011. dec. 8. 10:45
 7/11 A kérdező kommentje:

1. volt olyan aki válaszolt! Csak létezik!

2. Itt az előző görbém, mivel jelenleg csak ezzel szolgálhatok:

[link]

3. Igen látszik és nem is volt mert sajnos, a munkánk miatt nem mindig tudjuk összehozni a dolgot, de rajta vagyunk, csak hát pl. ezen a héten egy nap se találkozunk.

Ezen kívül csak ebből az ovutesztből gyanítottam hogy mostanában lehet a peteérés és ez is kérdés nem kijelentés inkább... úgyhogy ezelőtt 7-8 nappal középtájra tippeltem volna én is a peteérést.

4. 4 hónap az semmi, ezt nem kommentelem.... (úgy sejtem Te sokáig próbálkoztál)

Nem is azt vártam, hogy hipp-hopp összejön, csak leírtam, hogy mióta próbálkozunk, és ennyi...

2011. dec. 8. 10:53
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

- igen,ez egy negatív ovu teszt. (ha a teszt csík ugyanolyan erős, vagy erősebb, mint a controll akkor +. EZ általában 1-2 napig szokott így lenni)

(nem is tartom valószínűnek, hogy menzesz után lesz szinte egyből)

- előző görbéből nem tudom leolvasni az ovu napját. vagy azért, mert nem volt, vagy azért, mert hiba csúszott a rendszerbe (mindig reggel ugyanakkor mérj. ha digitálisod van, tovább bent kell hagyni, kb. 5 percig)

de az is lehet, hogy tényleg nem volt, 23 napos ciklus nagyon rövid


hőmérőzés helyett, mellett érdemes figyelni, hogy mikor van tojásfehérje jellegű folyás, mert ez az ovuláció előjele.


Remélem sikerült lényegre törően összefoglalnom

2011. dec. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ugyanakkor a rövid ciklus miatt nem is lehet teljesen kizárni ezt a felvetést... De azért reméljük, hogy nem. Bár a ciklus második fele is lehet rövid (luteális fázis), de az megint nem lenne kedvező dolog baba szempontból

Mindig ilyen rövid szokott lenni?

2011. dec. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! nekem rövid ciklusban a 7-8. nap körül még nem is látszik rajta csík, aztán a 9. napon kezd megjelenni, aztán beerősödik ugyanolyan erősre, vagy erősebbre mint a kontroll csík. Ha naponta tesztelsz, akkor látni fogod az erősödést. Amikor a legerősebb, akkor lesz érdemes együtt lennetek.:)
2011. dec. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!