Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megkaptam a labor eredmenyt a...

Megkaptam a labor eredmenyt a hormonvizsgalatrol, segitenetek nekem?

Figyelt kérdés
szoval TSH 2.28! PROLAKTIN 21.90! PROGRESZTERON 0.93! FSH 3.80! LH 7.30 ES VAN A KORTIZOL AMI 25.10 LETT DE 5-23.00 JO ES NEKEM 25.10 LETT
2011. dec. 8. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! A ciklusod hányadik napján csinálták a labort? TSH az jó, bár azt mondják babához 2alatt jó, ha van, de ez jó szerintem (nekem magas ezért gyógyszert szedek, innen az infó), progeszteronhoz tudnék még hozzászólni, ha megírod a napot!
2011. dec. 9. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
a ciklus 19-ik napjan lett csinalva!! ebbol kifolyolag lehet kovetkeztetni arrol hogy van e peteeresem?
2011. dec. 11. 22:19
 3/8 Manka68 ***** válasza:

Szia!

Nem volt peteérésed a progeszteron szint alapján.

2011. dec. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
es ezen lehet javitani?
2011. dec. 11. 22:43
 5/8 Manka68 ***** válasza:

Clostit szoktak felírni rá, de az lenne az igazi, ha kivizsgáltatnád, mitől nincs peteérésed, mert lehet, hogy a peteérés hiánya is csak egy tünet. És akkor nem elég peteérést kiváltani. A TSH-d is határon van, babásodáshoz 1 körüli érték az ideális, de azért már sokan babásodtak ennyivel is. :-)

Amit érdemes lenne még megcsináltatnod, az a terheléses cukor + inzulin vérvétel, mert általában a megemelkedett inzulin okozza a galibát, és ha azt sikerül rendbe tenni, a többi magától helyreáll, lesz peteérés is. Nincs egy kis súlyfelesleged? Az is egy tünete lehet ennek a betegségnek, hogy normális mennyiségű étkezés mellett könnyen szaladnak fel a kilók. :-(

2011. dec. 12. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Manka!segítenél.20.napi vérvétel progeszetron eredménye 79.55.Lehetséges ez az érték??


kérdező bocs az offért!!

2011. dec. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Manka68 ***** válasza:

Szia kedves Utolsó!

Nem kapsz véletlenül progeszteron pótlást? Utrogestan, duphaston pl? Esetleg nem érett több tüsződ? Ezektől lehet ilyen sok. :-)

2011. dec. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Clostyl-t szedtem ebben a hónapban,most azt mondta a dokim esetleg ez okozhatta.Ha nem jön össze a baba februárig akkor átjárhatósági vizsgálatot javasolt.
2011. dec. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!