Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik, hogy még mindig...

Létezik, hogy még mindig nincs igazán komoly tünetem?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy már kérdeztem hasonlót tőletek néhány napja, de azóta pont eltelt jónéhány nap és 7pozi teszt után és több, mint egy hét késés után még mindig csak a cicim nagyobb kicsit, meg esetleg étvágytalanság, de ennyi. És a cicim érzékenysége már enyhült. Ugye nincs baj?
2011. dec. 8. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyenkor milyen tünetre számítasz? Majd jönnek ha eljön az ideje, de annak örülj, ha nincsenek!
2011. dec. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki hogy nincs. Én is így voltam, vártam a tüneteket. 7-8 hetesen jöttek is. Rosszullét, hányinger, hányás, szédülés stb. Vissza sírtam a tünetmentes időszakot.
2011. dec. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kisfiammal ilyenkor már régen görcsölt az alhasam, meg émelyegtem erősen. Most ilyen nincs. Aztán olvastam itt valakit, hogy neki enyhült a cicifájása és el is ment a baba. Na ilyet nem szeretnék. Csak erre irányult a kérdésem, hogy a túl jó közérzet nem utalhat bajra.
2011. dec. 8. 15:12
 4/11 anonim ***** válasza:
Nincs két egyforma terhesség.
2011. dec. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Első tünetem 9 hetesen jött elő (gyomorégés), aztán el is múlt pár nap alatt.

Szóval nem muszáj, hogy sok tüneted legyen rögtön, egyből az elején.

2011. dec. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az első terhességemnél semmi tünetem nem volt. Mondogattam is, hogy ha nem lenne pozitív tesztem és a doki nem erősítette volna meg, hogy babát várok, nem is tudnék róla :)

A másodiknál mindenért émelyegtem, hús-szagra, kávéra, mustárra... egészen félidőig.

Ja és mindkettő fiú.


Tehát örülj :) ...és ne láss rémeket!

2011. dec. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem se volt semmi tünetem a terhesség elején. Most sincsen még.... De el ne kiabáljam!


17 hkm

2011. dec. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az első gyerekemnél semmilyen tünetem nem volt. Ha nem jártam volna rendszeresen a dokihoz meg uh-ra, akkor amíg meg nem mozdult olyan volt, mintha nem is történt volna velem semmi. :)
2011. dec. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Van akinél semmilyen "kísérő tünet" nem jelentkezik. Szerintem örülj a szerencsédnek. Én legalább 3 hétig szenvedtem a melleimmel, sírni tudtam volna még attól is, ahogy a melltartó hozzáért. Cserébe nem voltam hányós :-) Biztosan nincs baj! A baba ott van, már csak nőnie kell. Hosszú lesz a 40 hét, ha végigparázod, úgyhogy nyugi!!!
2011. dec. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen, de ma este valahogy rámszállt a nyugalom. Olyan fura, lehet hogy ez a pararengeteg is a hormonoknak köszönhető volt az elműlt napokban. Megmagyarázhatatlan okokból de hál isten valahogy elműlt mert most meg az van rajtam, hogy úgyis minden rendben lesz és kész. Persze ez lehet azért is mert megnyugtatásképpen ellőttem az utolsó tartalék tesztemet és nagyon erős pozi lett fél percen belül és estére visszatért a cicifájás is de kegyetlenül, a melltartót alig bírtam levenni. Jövő csüt-re kaptam időpontot dokihoz majd akkor irok, hogy mi volt!!!! köszi mindent lányok ésnektek is minden szépet és jót!!!
2011. dec. 8. 23:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!