Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek az alacsony progesztero...

Akinek az alacsony progeszteronszint miatt nem reped meg a szép, nagy tüszője, annak mi történik a petesejtjével?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, hogy sajna nálam ez a helyzet.
2011. dec. 8. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugi, ha csak ez az oka annak, hogy eddig nem estél teherbe, ezen ma már könnyen segítenek. Nekem is ez volt, illetve volt hogy rendes peteérésem sem volt, emiatt kaptam Clostilbegytet meg Choragon szurit, az megrepeszti a tüszőket. Ha magától nem pered meg, az szép lassan felszívódik.
2011. dec. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsorvad és nincs babo mint ahogy én is jártam.
2011. dec. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt peteérésem erre kaptam clostyl-t-Első hónapban minden ok volt,de a 3.hónapban nem repedt meg.A menzim után viszont már felszívódott.Szóval ne aggódj.Én holnap megyek 21.napi vérvételre,mert én a progeszteron szintemet még nem tudom.
2011. dec. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

úgy sajnálom a tüszőmet, hogy olyan nagyra megnő (ezt tudom, mert látta orvos), s hiába. nem szabadul ki a petesejt.

hát remélem sikerül orvosolni

2011. dec. 8. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Vagy elsorvad vagy ciszta lesz belőle. De ha csak ez a baj, azt injekcióval meg tudják repeszteni, ahogy a többiek is írták.
2011. dec. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

De nem az alacsony LH miatt nem reped meg?

Mert a progi meg csak a tüsző repi után szabadul fel

2014. nov. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!